Panasonic DMC-LS65

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Photograf, Aug 22, 2012.

  1. Photograf

    Photograf Novi član

    Zdravo svima!
    Imam digi foto aparat Panasonic DMC LS65 i imamam problema sa prebacivanjem fotografija na mome PC-ju. Inace moj PC ima Windows 2000 Profesional, pa molim vas recite koji Free softwaer da skinem sa neta i da resim ovaj problem?!
    Mozete dodati nekoliko recenica o ovom digitalnom aparatu, kao na primer kakav je, opis negovih mogucnosti itd,...
    Unapred veliko hvala!
    Pozdrav
     
  2. ibran

    ibran Aktivista

    Odi na oficijalnu stranicu panasonica i za svoj digi nađi drivere skini instaliraj mislim da ima i softwer za gledanje fotki.
     
  3. Photograf

    Photograf Novi član

    Jeli mozete preporuciti neki web sajt gde moze da se skine kvalitetan i siguran Free softwer za Panasonic DMC-LS65?
    Hvala
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kakav god softver da nadjes, gotovo sigurno nece raditi na Win2000.
     
  6. Photograf

    Photograf Novi član

    Da ubacim FotoFiltre sa neta na mom PC pa da prebacujem i ulepsavam fotke sa mog digi aparata?
    Momci jeli sve ovo izvodllivo?
    Kako se skida to cuveno FotoFiltre, jeli neko ima ideju?
    Koja je verzija najlepsa za Win 2000?!
    Hvala svima
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    izgleda da se vi slabo razumijete u racunare i IT genralno


    prvo,vas operativni sistem je toliko zastario i vise se skoro i ne koristi,tako da vecina programa i ne rade na njemu
    treba vam minimalno windows XP SP3 za vecinu danasnjih programa
    sada ne znam da li vasa konfiguracija podrzava XP...

    dalje,za sve sto vam treba,sto trazite po netu,koristite preglednike ,google recimo...www.google.ba
    a sto se verzije tice,pogledajte prvo da li podrzava win 2000 a onda skidajte

    a za download imaterazne nacine i razna mjesta,torrenti,specijalizirani sajtovi,oficijalni sajtovi proizvodjaca,itd
     
  8. Photograf

    Photograf Novi član

    zippoo, ipak hvala na svemu :smt006 . Ima, ima free programcice koje podrzava ovaj pakleni Windows-2000 :smt002 . Posto samo on i win 98 podrzavaju "Protel 98"
    Hajde u zdravlje! :smt030
    Inace slobodno mozete temu da prosirite i na digi foto aparat Panasonic DMC-LS65.
    Kao na primer kakav je?, njegove mogucnosti, fotke itd,...