Pay Pal problem po 1000-ti put

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by culturismo, Oct 20, 2008.

  1. culturismo

    culturismo Novi član

    Pozdrav svima, vec sam jednom započinjao ovu temu i jedan duži period je bilo sve u redu. Sada sam promjenio visa elektron karticu, pošto mi je stara istekla, a u međuvremenu sam prešao u Raifaisen banku. Dobio karticu registrovao se na Pay PAl-u i dobio KOD za verifikovanje kartice. Imam novac na kartici (više nego što mislim potrošiti) i nece da mi prodze. Sve to završio i kaže mi:You have reached a limit on your ability to send money. Please link and confirm a debit or credit card to lift this limit.
    Ne razumijem nigdje nemam u opcijama nešto što bi mi pomoglo da riješim svoj problem. kao kaze mi da sam dostigao limit?Kako?Nije mi jasno. Molim vas pomozite!!
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Ako i dalje koristis isti account, samo pogledaj koja ti je kartica "default" za placanje pa vidi da izbrises onu staru iz liste.
     
  3. culturismo

    culturismo Novi član

    Izbrisao sam staru, promjenio i account na Pay Palu, jednostavno nece. Jeli iko imao sličan problem?
     
  4. Esh

    Esh HWB

    U tom slucaju trebas provjeriti sa bankom da li su ti omogucili elektronsko placanje jer sam imao slican problem kod integracije HVB-UniCredit banke kada nisam mogao karticu koristiti 3-4 sedmice.
     
  5. culturismo

    culturismo Novi član

    Već sam zvao, ali je bio kraj radnog vremena. Sutra ću ponovo zvati kartično, pa ćemo vidjeti do čega je, javim se.
     
  6. culturismo

    culturismo Novi član

    Pokušavam cijelo vrijeme da nešta napravim, ali izgleda da ću ipak morati vidjeti sa bankom. Sad mi kaze ovo: This payment cannot be completed because your credit card has been denied by your credit card issuer. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. You may want to try using a different credit card or choose eCheck instead. To do this, please click the More Payment Options link.
     
  7. Lamagician

    Lamagician Komšija

    bit ce da je do banke
     
  8. culturismo

    culturismo Novi član

    Do banke je, sad sam upravo riješio problem. Samo da javim.