PES 2009 Full Screen Problem

Discussion in 'Igre i konzole' started by D3n1s, Mar 1, 2009.

  1. D3n1s

    D3n1s Novi član

    Evo instalirao sam igru i imam problem svaki put kada je pokrenem samo u Full Screen-u zablokira mi na djelu kada snima postavke znaci samo stoji Saving Data.. jedino rijesenje je Window a na njemu je max rezolucija 800x600 malo sam gledao na netu vecina ljudi koji imaju ovaj problem koriste AVG AntiVirus i jedino rijesenje je da uninstaliram AVG sad nevidim kakve veze ima AVG sa Full Screen i Window zasto radi jedno a neradi drugo jos jedno rjesenje je da nediram nista od postavki i onda mogu na 1280x1024 High detaljima igrat bez problema ali da prije kraja utakmice vratim u Window mode instaliro sam patch GA Patch PES2009 v2.5 FULL i opet isto ali sad u full screen uopste nema slike a window opet radi normalno
     
  2. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Jesi probao update-ovt drivere od grafe ? To mi jedino pada napamet kada se radim o takvom problemu !
     
  3. D3n1s

    D3n1s Novi član

    Trenutno koristim Nvidia ForceWare 181.22 al skinut cu ovaj najnoviji pa javim kako je proslo mada sam imo problem sa DirectX-om pa me to više vuče mozes pogledat na software-podrska-DirectX Problem pa mozda je do toga jer Directx mi nikako ne uradi znaci trebo bi da zamjeni fajlove cija je verzija novija za koju on kaze da je starija a on to ne uradi.
     
  4. D3n1s

    D3n1s Novi član

    Ništa. I sa novim NVIDIA Forceware 182.06 WHQL XP isti problem znaci u Window normalno radi a Full Screen nikako. Stvarno mi je glupost to sto govore uninstaliraj AVG i radit ce pa lakse je zatvorit AVG i zatvoriti sve procese ako su ostali u memoriji ali eto nije ni do toga a da ga brisem pa da opet nece a vec imam oko 250 mb Update od AVG-a tako da mi se to neradi ponovo, samo da kazem da je ovo problem samo sa Pro Evolution Soccer 2009, 6ica mi radi perfektno na 1280x1024 high i Full Screen kao i novi Tomb Raider: Underworld.
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    si probo reinstal igre, mozda se nekaj zeznulo pri instalaciji. Koristis ispravan fixed exe :)?
     
  6. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    A jesi slucajno probao u setting's od igre da nastimas ono,znam da ima nesto kao Windowed i Full Screen mod ?
     
  7. D3n1s

    D3n1s Novi član

    Jedino riješenje za sad je čekanje ostavio sam da radi Saving Data... treba mu oko 2 minute max da zavrsi zavisno valjda sta snima Opcije, GO ili Ligu.