PES 5

Discussion in 'Igre i konzole' started by FeyzA, Mar 18, 2006.

  1. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Namjeravan poceti praviti Premijer Ligu za PES 5.
    Bit ce i sajt , a za pocetak treba mi volontera da ovo uradimo sto prije/bolje.
    Eto javite se ako ste zainteresovani.
     
  2. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Fejzi jesi to ti. Javi mi se na MSN-u kad budeš. Ja sam stalno. Pa ćemo se dogovoriti.
     
  3. Ace_

    Ace_ Aktivista

    ja sam zainteresovan, predobra ideja, naravno ako mislis ono preimenovati imena klubova, ako nekim slucajem mislis pravit ono ko turnir onda sam out jer imam modem 56k :D
     
  4. zilo

    zilo Komšija

    Kad to napravite,znate kome se javiti. :mrgreen:

    Pomogao bi,ali sam uskracen sa vremenom.
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja mislim da to vec negdje ima za skinuti. Nisam siguran posto to ne igram, ali cini mi se da sam negdje vidio.
     
  6. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Ima Balkan Patch v0.7 od pesoholichara (Dinamo,Hajduk,Partizan,Crvena Zvezda) ali to je jako slabo uradjeno.

    Zainteresirani javite se na mail pa cemo se sve dogovoriti. Za pocetak trebaju mi dresovi svih premijerligasa.

    Nesto u ovom stilu:

    FK Zeljeznicar

    [​IMG]

    FK Sloboda

    [​IMG]

    NK Celik

    [​IMG]
     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Kakav je to Čelik?
     
  8. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Greska , postavio sam GK dres.. :)
     
  9. zilo

    zilo Komšija

    Ma kak'i nasi dresovi.Mozda par klubova naruci garniture.Ovo ostalo je sve pijaca i onda samo zalijepe i peglom predju preko sponzora.

    Takav zuti dres nosio je Celikov izgladnjeli golman neki dan protiv Zelje.Ostali bijeli.
     
  10. zilo

    zilo Komšija

  11. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Eto neko je poceo, ali mislim da ce im biti problem sa igracima ( postavom itd.. ).
    U ovom patchu ce biti samo Zeljo,Sarajevo,Celik te repka a ja sam kontao na citavu premijer ligu.
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Meni samo trebaju ZELJO i sarajevo,pa da se s rajom zahebajem.Ostalo mi nije bitno.
     
  13. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Pa dobro nisi samo ti na ovom svijetu :D
    Mislim, bilo bi lijepo da i mi to napravimo, kolege iz Hrvatske,Slovenije i SicG to vec uveliko izdaju cak i u novijim revizijama :)