PIP Nintendo WI + 8 originalnih igrica

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Esprit, Jun 23, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Esprit

    Esprit Aktivista

    Dobio sam neki Nintendo Wi i originalne igrice, ali nemam namjeru igrati pa da vidim za koliko se može prodati.
    Nintendo je koliko znam čipovan.
    Edit: IPAK NIJE ZAGLAVLJEN DISK, UKLJUČIO DA GA PROBAM I UREDNO IZVADIO DISK, MADA SAM JA PRVO DOBIO INFO DA JE ZAGLAVLJEN, očito nije.
    Stavit ću ga i na pik, ali ako je neko od forumaša zainteresovan možemo se dogovoriti ;-)
    Evo slika [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG]

    Lokacija Sarajevo i okolica ;-)
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzeću ja Mario Kart i Wii Sports ako je povoljno. :)
    Btw, Star Wars prodaj odvojeno jer vrijedi dosta više od ostatka (Wii i WiiU se mogu softmod-ovati sa tom igrom).
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Koja je cijena?
     
  4. Esprit

    Esprit Aktivista

    Ne znam majke mi cijene, ne razumijem se u Wii, sad sam gledao cijene na PIK- u i ima ih od 150 do 380, bil neko ponudio neku cijenu ili rekao okvirno koliko da tražim za sve u kompletu?
    @Neo
    Možemo na pp da se dogovorimo ;-)
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja WiiU prodah krajem prošle godine za 280KM, nerealno je toliko tražiti za konzolu koja je nešto jača od prvog Xbox-a. Tako kako si sve naveo (minus Star Wars igra) vrijedi po meni oko 120-130KM. Zna naletiti i povoljnije, ali ovo je cijena da prodaš u roku par sedmica (nije traženo kao ranije nažalost).
     
  6. Esprit

    Esprit Aktivista

    Ništa, ako je neko voljan s foruma kupiti, dajem u kompletu za 120 KM, na PIK-u ću staviti malo jaču cijenu.
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Sutra ja provjerim s mladjom sestrom hoce li to na poklon za rodjendan i bacim ti stoju ako bude htjela. :smt002
     
  8. Esprit

    Esprit Aktivista

    Može ovdje katanac
     
Thread Status:
Not open for further replies.