PiP:Projektor Radio Shack Cinego D-1000

Discussion in 'Računari i komponente' started by Ado_sa, Feb 8, 2010.

  1. Ado_sa

    Ado_sa Aktivista

    Oglas iz usluge prijatelju.

    Drug je dobio nov projektor od familije iz USA, Radio Shack Cinego D-1000, koji zeli prodati. Molio bih Vas za procjenu projektora, s obzirom da slican nije nasao na nasem trzistu.

    Karakteristike na linku:

    http://www.projectorcentral.com/Radio_S ... D-1000.htm

    Lokacija: Zenica- Sarajevo


    Hvala unaprijed na pomoci.... :D
     
  2. GV

    GV Komšija

    Ako mu je hitno neka proba sa 1000 KM, mada čisto sumnjam da može i toliko dobiti, još malo i plazma se može uzeti za te pare, a daje bolju sliku.
     
  3. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Da i s obzirom da ga nema ovdje boga pitaj ima li sijalica za njega... Ja sam mislio da u sve idu iste ali ne idu :S A to je mejdz fejl ako nemaju jer i ona ima life time...
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Personal Experience
    Used for 2 years with no problems. The bulb died and can not find a replacement bulb anywhere. They don't make this model anymore, so I spent $1000 for a throw away projector. I will never buy from Radio Shack again.


    Eto toliko o nabavci sijalice u po amerika.
     
  5. Ado_sa

    Ado_sa Aktivista

    Koliko bi kostala sijalica, da uzme rezervnu, s obzirom da evo bas sad ide u USA, pa da prodaje u kompletu..... jel to samo sijalica od ovog proizvodjaca?
     
  6. GV

    GV Komšija

    Radio Shack je mislim najveći američki lanac trgovina vezano za elektroniku, elektroničke dijelove, DYI i bog zna šta već još, ako kod njih nema lampe nema je nigdje. Ali ako klikne ovdje možda je i nađe, a evo mu i cijene
     
  7. Ado_sa

    Ado_sa Aktivista

    ok, hvala momci na iscrpnom infu... :smt006