1. antonio

    antonio Aktivista

    Zanima me može li Barton 2500+ na ovu ploču ECS N2U400-A, nForce2 Ultra, FSB 400 MHz, socket A :?: :?:
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    zašto ne bi mogao? al se vjerovatno neće dat clockat mnogo.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    kao sto sys rece, moze bez problema, a sto se tice ploce, ecs je poznat po low-end ali dosta dobrim proizvodima koji se kroz bios-e i odredjeno modovanje mogu usavrsiti tako da vjerujem da nece biti problema ni sa o/c-om
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    ma vjerovatno će se i moć clockat na toj ploči, ali eto kad bi ovaj tren uzimao novu nf2 ploču rađe bih skupio još 30€ i uzeo abita, leadteka, albatrona ili nešto treće malo "zvučnijeg" imena.
     
  5. antonio

    antonio Aktivista

    Ma netrebaju mi baš neke performanse, to će biti pomoćno računalo od 2000-2200 kn. Možda i manje kada bi nabavio sve polovno. To će biti računalo s gore navedenom pločom, athlonom xp 2500+ barton, HDD 20GB, Ati Radeon 9200, i kao što vidite nije baš za igre.
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    pa ako se nećeš uopće igrat na njemu onda uzmi matičnu sa onboard grafikom, lan-nom, sb... (recimo SiS-ove), xp 1700+ i proći ćeš jako jeftino, a ostane ti para za recimo veći hard... mislim bezveze je davat pare za 9200 (koji i nije baš besplatan) ako ćeš koristit samo office i slične pizdarije... uglavnom ako neće biti igara, onda ti se više isplati uzet slabiji proc i više rama (512) jer vjerujem da će gore bit win xp.

    a ako ćeš se povremeno igrat onda uzmi nf2 sa integriranom vga (mx 440), koju kasnije po potrebi možeš nadogradit sa bržom grafičkom.
     
  7. antonio

    antonio Aktivista

    Biti će XP i naravno povremeno će se malo igrat CS i Quake.
     
  8. antonio

    antonio Aktivista

    Mislite li da će biti ok za cs i wuake??
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    Ovo sto ti je syss predlozio ti je puno bolje.
    1700+ 512 mb ddr, 40ili60gb hdd, nforce2 sa int. grafikom.
    A ta 1700+ (ako je tbredb) ti netreba bucan i skup hladnjak :).
     
  10. antonio

    antonio Aktivista

    Pa koliko bi to sve došlo
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    jeftinije nego 2500 na nf2 sa 9200... pogledaj malo cjenike.