Play station 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Jul 7, 2010.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sto se slima tice, ne moze se ni govoriti o nekim pouzdanim brojevima jer je to sve jos svjeze. I fat je u prvih godinu-dvije bio pouzdan, pa se ispostavilo da to i nije tako. Bez garancije ne uzimati u svakom slucaju, koja god verzija.
     
  2. Ninja

    Ninja Komšija

    Ako imaš nekog bliskog da studira u Austriji, natjeraj ga da ti ga kupi tamo za 300 €. Ako se pokvari dok važi garancija, uvališ mu ga opet da ga nosi na servis, hhh.
     
  3. Venom

    Venom Aktivista

    Nemam nazalost nikoga u inozemstvu. I svakako ne mogu uzeti nista sto nije iz neke radnje, jer kao sto sam rekao, planiram uzeti preko kartice na rate. Ja bi spreman bio izdvojiti nekih 800KM za PS3 Slim sa mozda 2 igre ili tako nesto. Gledao sam ove radnje comtrade, imtec, default, plus, technomarket itd. Al sve je oko 900KM jos za cash i bez ikakvog bundle-a. Jeste da mi nista ne znaci ta cjenovna razlika kad placam na rate ali opet zelim da makar nesto izvuci iz te kupovine.
    Najisplatnije sto sam dosad nasao je u imtecu 320GB model + 2 igre za 887KM ja mislim...
     
  4. Ninja

    Ninja Komšija

    Nećeš ni naći bolju ponudu kod nas.
     
  5. Venom

    Venom Aktivista

    Jbg, kontao sam da mozda ima koji shop a da nisam obisao/pogledao. Nista, onda ce najvjerovatnije za koji dan biti taj u imtecu. (naravno ako ga uopste budu imali na stanju, jer zna se kakvo je stanje kod njih)
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    A jesi li gledo u GMC, oni su ovlasteni distributeri za BiH.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    imaju ga, danas ga vidio u izlogu u BBI-u
     
  8. Venom

    Venom Aktivista

    Tu jedino nisam bio, site im ne radi. Pokusacu otici ovih dana, al cisto sumnjam da im se sta ponuda bolja.
     
  9. Venom

    Venom Aktivista

    U gmc-u najjeftiniji ~850KM kad se placa preko kartice, 320GB slim model + 2 igre. Za cash je nekih 750, nisam zapamtio tacno.
    Uglavnom nekako su mi cudni, isto ko da pricamo o dilanju droge a ne o prodaji plejke. Jos kad sam im spomenuo da cu uzeti preko visa classic, gledaju u mene ko da sam im rekao bog zna sta. Bilo kako bilo, najvjerovatnije uzimam ovdje konzolu danas/sutra.

    Edit: Shit, u gmc-u ne mogu placati ovom karticom izgleda... Imtec FTW vjerovatno.
     
  10. Venom

    Venom Aktivista

    Id: VenomBiH :)
     
  11. Ninja

    Ninja Komšija

    Koje igre si dobio?
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ako si zainteresovan: Uncharted 2 (40KM) i Ratchet & Clank: A Crack in Time (35KM).
     
  13. Venom

    Venom Aktivista

    Dobio Dirt2 i nekakvu prestaru, battle for the pacific (nisam mogao birati igre). Uglavnom ok je, negdje procitah na forumu da se na PSN registrujem kao da sam iz UK, sto sam i uradio. I naravno morao sam uraditi update na 3.56 firmware.

    @Pelikan, jesam zainteresovan al samo za Uncharted 2 :)
     
  14. gilla

    gilla Aktivista

    dodam te al nemoj da te nikad nema online, možemo i uncharteda mp ili coopa ako kupiš. MOgu te uputiti imaš mnogo naše raje na psnu.

    @pelikan javi na pp kakvih naslova imaš možda sam zainteresovan za kupovinu.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

  16. Venom

    Venom Aktivista

    @gilla , ne brini se, bicu ja online veoma cesto :D
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sto se tice ovog tipa. Zvao sam i radi kuci sto i nije toliki problem koliki je oko garancije :). Kaze daje garanciju godinu dana osim ako se ne exploatise u nekoj igraoni. Pitam pa kako ce znati jer ja necu koristiti u igraoni, kaze znam ja :D. Tako da od garancije nista jer uvijek moze reci da je to puno koristeno u nekoj igraoni. A plus kaze kada bih ja stavio veci hdd gubim garanciju! WTF?? Pa sony dozvoljava zamjenu hdd-a a garancija ostaje. http://us.playstation.com/support/answe ... m?a_id=362
    Tako da i nije ovo bas povoljno. Eto ako kome zatreba info.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobra cijena za nase prostore, ali se i isplati dat onih 100KM vise pa imati valjanu garanciju.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da, upravo tako.
     
  20. Tesla

    Tesla Aktivista

    E ovako drugovi,

    Imam slijedecu situaciju. Uzimam i ja PS3 i imam dvije opcije. FAT i SLIM

    Cijene su kako slijedi.

    FAT 80 GB je 590 KM.
    SLIM 320 GB je 730 KM.

    SA PDV-om. I igre kao bundle mogu da biram :mrgreen:

    Ovo se sve uzima ovdje u Sarajevu i dobijam uredno racun i godinu dana garancije.

    Da li realno ima prevelikih razlika izmedju ove dvije verzije jer mi je usteda od 140 KM ( dodatni kontroler ) zaista dobra opcija a kontroler je 105 KM.

    Hvala na savjetima.