Početak rada portala WWW.AUKCIJA.BA

Discussion in 'Računari i komponente' started by aukcija, Jun 5, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. aukcija

    aukcija Guest

    Poštovani,

    S radošću Vas obavještavamo da je zvanično počeo s radom portal http://www.aukcija.ba.
    Proslavimo zajedno početak rada ove Web stranice. Ovo je jedinstvena prilika za Vas da prodajete i kupujete predmete putem interneta.
    Kupovina preko interneta uzima sve veci mah. Budite moderni i u trendu. Napokon je stigao prvi aukcijski web portal u našoj zemlji koji Vam omogućava da prodajete stvari sjdeći za Vašim računarom.
    Prednosti Aukcijskog načina prodaje stvari u odnosu na klasične shopove su velike. Kao prvo, moguće je postići višu cijenu za Vaše proizvode koje prodajete. Ovaj način prodajete se zasniva u nadmetanju raznih kupaca koji nude veću cijenu od one koju Vi postavite kao prodavac.

    Kako radi Web site Aukcija.ba

    Aukcije odnosno prodaja stvari je potpuno besplatna. Vaše je samo da se registrujete. Proces registracije je automatizovan. Korisnici se aktiviraju nakon provjere unosa podataka i dobivaju potvrdi mail o tome. Nakon toga spremni ste da prodajete i kupujete predmete. Prodaja predmeta je potpuno besplatna. Međutim, da biste prodali Vaš predmet brže, omogućili smo Vam dodatne usluge.

    O dodatnim uslugama možete pročitati više klikom na link.

    Proslavimo zajedno

    Igrajte našu nagradnu igu! Aukcija.ba će svakom korisniku koji se registruje do ponedjeljka 24.04.2006. godine pokloniti MINI PAKET koji uključuje 2 aukcije na početnoj strani, 2 istaknute aukcije, 2 dodatne slike Vašeg predmeta. Registrujte se odmah i ugrabite jedinstvenu priliku.

    Šta su to dodatne usluge

    Korisnicima aukcijskog portala Aukcija.ba omogućene su dodatne usluge. Ove usluge Vam omogućavaju da se Vaš predmet proda brže i po višoj cijeni. Sljedeće dodatne usluge dostupne su našim korisnicima:

    Aukcija na naslovnoj strani
    Podebljana aukcija
    Istaknuta aukcija
    Dodatna slika
    Sponzorisani tekst
    Razmjena bannera
    Newsletter

    Kako radi Aukcija.ba

    Nakon što se registrujete, vi prodajete Vaš predmet. Prilikom prodaje određujete početnu cijenu, najmanju ponudu, stopu povišenja ponude, količinu, sliku i opis predmeta, način dostave, način plaćanja te vrijeme trajanje aukcije. Nakon toga u Vašem kontrolnom panelu, pratite ponude. O svim dešavanjima ste detaljno obaviješteni putem elektronske pošte. Nakon prolaska vremenskog perioda trajanja aukcije, kupac dobiva podatke o prodavcu a prodavac o kupcu te se detaljno dogovaraju o načinu preuzimanja predmeta.

    O svemu detaljnije možete pročitati na http://www.aukcija.ba/help.php

    Budućnost ovoga portala

    Aukcija.ba će organizirati nagradne igre te omogućavati bolju prodaju korisnicima preko interneta. Budite član velike sretne porodice. Budite moderni, kupujte i prodajite putem interneta!
     
  2. reni90

    reni90 Aktivista

    zanimljivo
    evo sam ucestvovao za ovaj ird
    ulozio 15 km
    jeftino bi me proslo
    jer novi je 2x
    ne znam koliko tacno mozda 25km
     
  3. Chem

    Chem Komšija

    imam ti ja IrDA za 10 KM :mrgreen:
     
Thread Status:
Not open for further replies.