Podloga za mis

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Qler, Aug 18, 2008.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja sam dobio teflone uz podlogu, ali stara, naravno, cistila oko stola i bacila "nesto crno"... :twisted:
     
  2. neko

    neko Aktivista

    jao covjece...OT je ali stvarno sa ovim zenama je katastrofa...ja sam platio biciklisticke rukavice oko 40-ak KM...i prije par dana trazio po kanti, kad mi je nana rekla da je bacila neke izderanih prstiju..."sta ce ti budalo ono, poderano, sto ne kupis normalne rukavice ko sav svijet"...primi moje saucesce.. :) a boga mi moj logitech jos uvijek slajdra na "punom drvetu" :D meni boga mi super...jos kad vidim neke stoje spominjete... presjece me u grlu... :D
     
  3. Shibby

    Shibby Aktivista

    Kupis glidere i rjesis problem...
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Glideri su u BiH inace dostupni u svakom mahalskom granapu, to svak zna.
     
  5. nivla

    nivla Komšija

    molio bih za preporuku neke podloge za 30-40 km, dobih na poklon nov logitech g9x pa mi ga zao po onim platnenim koricama za diplomski trositi, ima li ko kakav konkretan prijedlog, vidim da u tom rangu ima nekih steelseries i CM podloga
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    eto kad sam ja kupio ovu CM, i samo se odlijepile one gumice na krajevima sa ove strane na kojoj "lezi" i to zato sto se ja i stari nikako ne mozemo dogovoriti gdje treba da stoji pa je samo pomjeramo gore-dole.. inace sam prezadovoljan.
     
  7. extibo

    extibo Komšija

    http://www.plus.ba/proizvodi/opis/?id_pro=924

    SS QcK Heavy - 43KM

    Koristim navedenu podlogu vec neke 3-4 godine, i prezadovoljan sam.
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja nemam podlogu, imam wireless shit misha od 20KM i prezadovoljan sam. Bolje ide po stolu neg po podlozi.
     
  9. extibo

    extibo Komšija

    Neko koristi kuglas, pa je prezadovoljan.
     
  10. Juka

    Juka Komšija

    To ces demantovat kad kupis nov mis, kog ce ti biti zao drljat po stolu,zbog kojeg ces uzet kakvu takvu podlogu i biti odusevljen kako klizi ko podmazan :lol:
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kupio nov prije par dana i odmah ga hanrljam po stolu. :mrgreen:
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    kupio nov od 20KM, i ja bi ga gulio po betonu :D
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Hehe, naravno. :mrgreen:
     
  14. metallac

    metallac Aktivista

    Ja imam ovu http://www.plus.ba/proizvodi/opis/?id_pro=925
    Odlična je za te pare, a ko je lud da daje više :D Veličina podloge je sasvim OK, mislim ja sam navikao da ne šetam miša po cijelom stolu, pa mi uopšte ne treba ona heavy :wink: