POMAGAJTE DRUGOVI???

Discussion in 'Generalna diskusija' started by snajper007, Aug 9, 2007.

  1. snajper007

    snajper007 Novi član

    mOLIM VAS POMOZITE TREBA MI PREVOD OVOGA UGRUBO,BIO BIH JAKO ZAHVALAN AKO NEKO MOŽE POMOĆI.Izvinjavam se ako sam u pogrešnoj temoi ovo otvorio ali zaista mi treba ovo.



    1- MENÜ - KURULUM - LAN SETTING sirayla bu menülere girilir.

    2- DHCP ENABLE ve ENABLE NETWORK seçenekleri işaretlenir.

    3- STORE ile kaydedilir.


    B-

    1- Paylaşim yapacaginiz kanalin üzerinde iken I tuşuna ve ardindan MAVI (plava tipka)tuşa basin.

    2- Açilan menüde SARI(žuta tipka) tuşa basilir

    3- Açilan menüden server adresi örnegin 'uydusoft.dyndns.org' şeklinde yazilir. STORE (KIRMIZI)(crvena tipka)me tuş ile kaydedilir.

    4- IP adres satiri boş birakilir.

    5- Server port bilgileri kullanici adi parola ve Dess key bilgileri eksiksiz girilir.

    6- ACTIVE SERVER ve DNS ENABLE kutucuklari işaretlenir.

    7- EMM ENABLE boş birakilir.

    8- Newcamd seçenegi seçilir.

    9- STORE (KIRMIZI) ile kaydedilir ve çikilir.

    Işlemler bundan ibaret. Eger server aktif ise kanallar açilacaktir. I tuşu ile bastiginizda açilan menüde YEŞIL'i(zelena tipka) görüyorsaniz server aktifdir.
     
  2. sumeir

    sumeir Komšija

    Izvini ali ovo ti je na Turskom :) , ili reci o čemu se radi tj jeli neki uređaj pa da s e na netu može naći User manual ili šta veće, ovo ti je pravo na "ćoravo", ili traži nekoga ko zna Turski , evo ja sad malo proguglah ali slabo sam šta našao tipa on line prevodioca probaj ovo http://www.turkishdictionary.net/
     
  3. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    I ja rekoh Google Translate ali nemaju turski jezik :p Nista, samo probaj te online rjecnike, valjda ce pomoci...
     
  4. snajper007

    snajper007 Novi član

    Ma to je za novi yu-ma-tu resiver MX Diamond,sve sam i ja probao i tražiti na googlu i na turskim stranicama ali neide.Zapetljao sam se došao sam skoro do kraja ali mi samo treba ovo u grubo prevesti.Nema nigdje prevoda sa turskoga na bilo koji drugi jezik.
     
  5. snajper007

    snajper007 Novi član

    Još uvijek mi treba pomoć.
     
  6. sumeir

    sumeir Komšija