Pomoc oko kupovine GPS uredjaja

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by 3xD_design, May 27, 2009.

  1. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Postovanje gospodo,
    zelim kupiti GPS uredjaj. Zamolio bi vas da mi napisete vase prijedloge, iskustva...

    Trenutno gledam nesto jeftinije za automobil (oko 150€). Za sada sam pogledao par GARMIN uredjaja.
    Koristio sam s kolegom na n95 i super je radilo. Prijedlozi su:
    Garmin Nuvi 205W
    Garmin Nuvi 250W

    Valjda se razlikuju samo u mapama. Meni trebaju mape evrope. AdriaRoute... Koliko je to tesko/lako updateovati mape na garmin uredjaju ? Ti modeli imaju karakteristike koje mi trebaju. Osnovne...

    Vasi prijedlozi i iskustva ?
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Nisam gledao specifikacije navedenih modela pa idem s tvojim misljenjem da su "jednake". U sustini ne postoje problemi sa AdriaRoute i Garminom ukoliko ides legalnim putem :)
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Garmin Nuvi 255WT (170€) ili TomTom XL IQ Routes (180 €) su dobar izbor sto se tice Evrope, ali posto ti trebaju nase "ceste" onda Garmin...
     
  4. Ado_sa

    Ado_sa Aktivista

    da ne otvaram novu temu, gledam kupovinu GPS cestovnog uredaja, pa sam planirao uzeti model Garmin 255, evo teh.karakteristike, sta mislite, je li dovoljan, necu daleko samo do Slovenije, ali naredne godine cu i dalje, tako da se moram obezbjediti na vrijeme, posto sam pravo smotan, prilikom snalazenja u novim mjestima....... :lol:

    I ova Adria Route, jel tesko je instalirati na uredaj......thx

    http://www.navigo-sistem.hr/proizvod/377/2