POMOC !!!

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by _Extra_, Oct 8, 2004.

  1. _Extra_

    _Extra_ Novi član

    Prilkjucio sam ADSL, sve super 60 km mjesecno. Al je sporo ko da je modem 1 kbs. Nekad je onako kako treba da bude al nekad nikako. STO ???
    Imam nod32 i ad-aware , nije virus znaci. Al sta je ????
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prvo nazovi BitchNET (TM) pa pitaj ima li kakvih problema s njihove strane pa onda provjeri kompjuter. Kakav ti je firewall?
     
  3. _Extra_

    _Extra_ Novi član

    Skonto sam sta je . VIRUSI ubijaju majku im . Al nod32 sve to cisti i zone alarm !
    A valjal uopce kombinacija nod32 i zonealarm ??
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja sam imao oba i nisu mi bila bas ucinkovita. sad koristim Kaspersky AV+ad-aware SE Pro+WinXPSP2 firewall. provuce se mozda jedan virus/trojan u mjesecu.
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    ad-aware se pro je predobar, ja ga isto koristim. uz to imam avast! pro i zone alarm pro. ništa se ne provlači... recimo odi na http://www.phazeddl.com i upiši search nekog programa, ak tu ne zaustavi sve onda nije dobra kombinacija.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    pa po kakvim vi stranicama surfate 8)
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sumnjivim. :eek: u zadnje vrijeme trazim full verzije starijih igara pa se mora po takvim stranicama surfati. :mrgreen:
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    I ja surfam po svakakvim stranicama pa nemam nijednog virusa ili spyware-a. Nema nista. :)
     
  9. abasi

    abasi Aktivista

    pa ko ce tebe napasti kad ti vidi ono hlađenje :lol: da se zalede virusi :mrgreen:
     
  10. Sleeper

    Sleeper Komšija

    :mrgreen:
     
  11. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Ja koristim istu kombinaciju i sve radi odlicno. Samo sto necu da instaliram Service Pack 2. Nekako mi SUX. Ja sam izvrsio update sa AutoPatcher XP. Ali najbolje je instalirati Windows XP service pack 1 i postaviti AD-aware se pro, avast!, i zone alarm, i hadzija si. Meni je NOD32 prospustao vise virusa, pa je bilo zakrpano sa AVAST!.
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    zato mi i nije nod top, a sp2 ti provjereno ne treba uz ove alate.