1. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    Ovako kupio sam novi komp i sada sam odnio radi garancije da mise ugradi wlan kartica i ja ga ponovo prikopco i pokusajem vec 2 h da nekako napravim konekciju na svoju kucnu mrezu ali nece samo kaze da ima limited or no conectivity i neda mi se na net prikljuciti sada ako mi ko moze pomoci hvala

    drugi prob je kada igru neku instaliram nikada nece da je pokrene i govori insert CD1 tkan click ok ili please insert CD than retry


    please help :oops:
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    za ono prvo ce ti neko drugi pomoci, a za ovo kupis original i nema tih problema. ili fino progooglas kako da to zaobidjes...
     
  3. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    ok thnx :wink: prob manje jos onaj gore
     
  4. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    evo ako ce pmoci nakon nekog vremena sam uspostavio konekciju na net ali kada browser otvorim nece da mi nijednu stranicu downloada pa ako to nesta znaci molim pomozite :wink:
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Firewall?
     
  6. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    hmmm hvala na pokusaju ali sam i to probao i anti vir i sve moguce cak sam zvao i jednog malo iskunijeg covjekao bio je kod mene i mog rodjaka koji se zna veoma dobro oko kompova ali nije moglo a ne gubim nista jer nemam nista instalirano jos na njemu tako da cu ga cim prodju praznici reinstal OS i probati ponovo :)

    i SVIMA VAM ZELIM BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN :mrgreen:
     
  7. Sale

    Sale Aktivista

    Te ti provjeri jesuli ti svi kablovi ukopcani, prvenstveni oni iz telefosnke uticnice sto idu u modem. :mrgreen: :smt002
     
  8. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    joj pa covjece imam 3 kompa u kuci koja rade savrseno ali me ovaj hebe i nemam izlaza i jaseu pokopcani nebrini lol nista samo mi ostaje reinstal OS :mrgreen:
     
  9. Chem

    Chem Komšija

    Imao sam isti problem sa windowsom XP SP2( a vidim u potpisu da jeste),ako si stavio postavke na bosanski belaj zivi,s toga reinstal 90 % i posstavke croatian al ne croatian(BiH)