POP 2008

Discussion in 'Igre i konzole' started by dmr, Nov 28, 2008.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

  2. Loki

    Loki Komšija

    O da, o da, govorio sam da je jedna od rijetkih igara koje baš ne mogu dočekat'. Biće beton. :twisted:
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Vidjet cemo kako ce nam leci cinjenica da se ne moze umrijeti u igri niti "propasti", vec vas uvijek vasa saputnica uhvati za ruku i vrati vas na platformu.
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ako bude dobra kao one ranije, sve cu halaliti. :mrgreen:
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ako bude kao Sands of Time, bit će pravi pogodak. Warrior Within i Two Thrones su bili nekako skroz mračni, nisu imali atmosferu kao sands of time, atmosferu iz priča 1001 noć. Kako god, jedva čekam dotičnu igru :)
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Ovaj Prince me atmosferom podsjeca na Zeldu Twilight princess
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    vise na Okami , graficki
     
  8. Juka

    Juka Komšija

    mislim da ce biti pravo dobra, mada nisam nikad ni jedan dio prekucao a sve i do jedan bio instaliran, nako nije mi se dalo nikad
    ali mi se ovaj vizualno pravo dobro cini pa cu nastojat, ako legne.
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Je li se uopste mogao prekucati The two thrones :lol: , samo sam njega igrao, dobra igra, cini mi se jako duga, ali brate onaj zadnji sto mu moras krila odjsec dok ona kamenja letaju okolo, sta su oni mislili, da sam ja zivce nasao na putu :) , jedina igra u kojoj sam dosao do 99,9% i kliknuo na uninstal, i kraj pogledao na youtubeu :)
    Ovo bi moglo da bude dobro btw.
     
  10. Loki

    Loki Komšija

    Haha što si lood? :D Ja jednom "pogin'o" od Vezira na kraju i iz drugog pokušaja ga "smirio". Bilo mi krivo kako je lagano bilo, više sam se namučio sa onom dvojicom grmalja nakon vožne kočijom. :D
     
  11. nFare

    nFare Komšija

    Haha, znam da me je onaj div namucio, kocije sam sprasio samo tako, ali na veziru odustao, trebalo se u skoku odbacit od one zidine u tacnom trenutku koliko se sjecam, pri tom izbjegavat ona kamenja.. Ma daj to bilo lako? :D
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    hvala sto ste spoilali kraj starog PoP,iako to nije tema,tako da ste nekime(meni) smanjili uzitak :)
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kasnis samo 3 godine :mrgreen:
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    pa sta?to sto ja kasnim sa prelaskom igre,znaci da vi mozete komotno prepricat igru? :eek:
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da!
     
  16. ajdin

    ajdin Novi član

    ahahahaha a sta to nije niko ostvario one bonuse i borio se na kraju protiv zle strane princa mjesto vezira ?
     
  17. vutra

    vutra Komšija

    :shock:
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ajmo malo smanjiti sa pricom o proslim nastavcima. Tema je novi, cel-shaded PoP.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

  20. PracTiX

    PracTiX Novi član

    zna li neko minimum system reqs za PC ,ako je ce ovo uopce izaci za meni najdrazu "konzolu"...