Popravka misa

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Shibby, Nov 10, 2010.

  1. Shibby

    Shibby Aktivista

    Imam MX518.Lijevi klik mi prekida.Da li se moze popraviti?npr. kad hocu da zaokruzim neke fileove ili foldere u sred zaokruzivanja nestane onaj kvadratic za zaokruzivanje itd.
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kupi novog miška. :)
     
  3. Shibby

    Shibby Aktivista

    :shock:
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    To je covjek znao i bez tebe.
    Koliko je star taj mis? Nemam info kolika je generalna garancija od Logitech-a na tog misa ali ako nije bas previse star probaj reklamirati na support. Ja licno i dosta ljudi imamo pozitivna iskustva sa Logitech support-om.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    imao ja problem na mx1000, isti, prekidao ili dva puta klikao, zavisi kako kada. Uspio sam da mu "produzim" vijek rastavio ga, ocistio onaj mikro prekidac, malo WD-a naprskao, i radilo je... u medju vremenu sam ga prodao. Da li sada radi ili ne, ne znam :)
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    hajd ti prvo probaj taj mish na nekom drugom PCu ;)
     
  7. Shibby

    Shibby Aktivista

    @Hamo pipa Ima njemu mozda nepune 2 godine, ne vjerujem da traje garancija duze od godinu.
    @ Qler Problem je sto nema nikakvih sarafa oko misa :S Ne znam odakle da krenem rasklapanje.
    @Vedo I to sam probao i zakljucio sam da je definitvno do misa..

    Jeli iko rasklapao MX518, ili neki mis slican njemu???
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Okreni ga, imas ove krstice, dva gore i jedan dole. Ispod njih se nalaze sarafi...
     
  9. Shibby

    Shibby Aktivista

    [​IMG]
    U mene je novija verzija.Gdje mogu biti sarafi?
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    ispod teflonskih nozica. Moras ih zguliti jbga.
     
  11. Shibby

    Shibby Aktivista

    Super :evil: Sta cu kasnije za glidere?
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    kontaktiras Logitech i dobijes od njih gratis nove u koverti u roku od 3 dana. Tako sam ja uradio kad sam morao otvoriti MX Revu da ocistim scroll od prljavstine, shtekao je.
     
  13. Shibby

    Shibby Aktivista

    QL fkt, ako ce tako biti, odma cu ga sutra otvoriti...Kako da ih kontaktiram?
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    logitech.com pa imas tamo support->Contact Us
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma uzmes ljepila i zalijepis.. ako fino skines. Ja sam nekoliko puta skidao i samo zalijepim. Ne bih savjetovao univerzalno super lj. bas zbog mogucnosti ponovnog rastavljanja.
     
  16. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

  17. Shibby

    Shibby Aktivista

    Poslao sam im mail.Vidjecu sad sta ce odgovoriti :D

    EDIT: USPIO SAM! JUHU..dobicu postom glidere Hvala puno swima!!! :smt003 pozzzzzzz.........
     
  18. Shibby

    Shibby Aktivista

    Jesili ti platio postarinu? Koliko?
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    nista ne placas, to je od njih halal :)
     
  20. Ninja

    Ninja Komšija