1. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Jutros sam pogledao ADSL listing kad odjednom na datum 5. 10. cifra od preko 11 predjenih GB-a i preko 550 KM... Nije moguće da sam toliko skinuo, još mi više nije jasno kako to da je datum 5/10/2005 na listingu POSLIJE 09/10/2005, razumijete? Je li se još kome desilo... zabrinjava me ovo, jer me mogu *ebat još 17 mjeseci ovako, ja sam im poslao mail, je li se još kome ovo događalo :(( Umene je 3G
     
  2. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Evo kako izgleda taj listing za ovaj mjesec:

    EDITED: slika izbrisana zbog ogromne rezolucije. imaj malo obzira prema eventualnm dial-up korisnicima. a svakako si problem rijesio. i drugi put ne vise od 800x600 pliz.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    nisam cuo da je jos neko imao takvih problema, sigurno se radi o nekom bugu, ali obavezno im salji mail da se to na vrijeme "rascisti".
     
  4. DC One

    DC One Aktivista

    Ovo je do njih nesto meni je 08.10 iza 09.10 i "prekoracio" sam 68KM
    evo slike
    [​IMG]
     
  5. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Odgovorili su mi na mail evo maila:

    Postovani,
    uocena je neregularnost u kolekciji podataka. U narednom periodu administratori ce izvrsiti ponovnu kolekciju podataka tako da cete na stranici imati korektan pregled Vaseg saobracaja.

    S postovanjem,
    BiHnet MOC



    Lakše mi je odmah, jer da je to tako, ja ne bih znao na šta mi je otišlo to... :) uglavnom uredcu ce biti :) Thanks to God :wink:
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    e stari moj u početku adsl-a i meni je na t-comu bilo tako... imao sam flat prva 2 mjeseca, kad ono istovremeno sa različitih ip adresa se skidalo dnevno po 2-3gb podataka... sličan odgovor sam dobio kao i ti.
     
  7. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Pa jesi li morao platiti :?:
     
  8. postal dude

    postal dude Aktivista

    ma ja skinem 20gb i onda im to kazem i oni kazu uocene su nepravilnosti heheehhehe i onda nemoram platit.

    sala
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    piše ti gore da je to bilo u prva 2 mjeseca flat-a... sva sreća da sam išao gledat promet dok sam na flat-u :D
     
  10. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Hehe, svegami sad su ukinuli 100 MB sto sam imo :D trebo imat skinutih 2915 MB a imam 2844 :) fini ljudi, to da se oduze sto su me prepali :) :twisted:
     
  11. postal dude

    postal dude Aktivista

    ma pusti cigane kad oce na limitu da zakinu e ba e ba aloooooo