Preporuka Media Player-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by JaLa, Nov 25, 2010.

  1. nFare

    nFare Komšija

    Pa ti budi pametan da pored toga uzmes neki media player.
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Naravno, ovdje mozes i mkv sa dvd-a gledati, plus jos i blu ray, i sve ostalo.
     
  3. JaLa

    JaLa Komšija

    joj tuge sto nFare rece da je bolje uzeti taj BluRay Player. Tek sam sada ne odlucan :D

    JVC, mozel se sta na ebay.de naci za 60-70 € polovno a da valja. Ima dosta ponuda pa ne znam koji valja a koji ne.
    A ako se ne moze naci za te pare, zar nije onda pametnije uzeti neki media player, koji je duplo jeftiniji od BluRay Playera ?

    Jer ja kao sto rekoh, uredjaj bi koristio samo za MKV i mp3. Ne trebaju mi nekakv wireless konekcije i ta cuda, jer sam svakako kontao preko USB Sticka to gledati/slusati.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Pa onda kupi player, ako nisi prezahtjevan, ovaj wd je provjeren ja sam ga koristio pola godine, pa sam kupio blu ray i postao mi visak.
    Za enay neznam slabo tamo kupujem, ja volim da vidim uredjaj prije davanja para, pako sam navikao zahvaljujuci kosim iskustvima iz proslosti sto neznaci da je svakom tako.
     
  5. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    Probao sam jutros u Tuzli u Stanicu ovaj BD 550 i nije mi htjelo neke mkv-ove da pusti.
    Da li je to sta do postavki njegovih ili je zbog toga sto je 5.1 zvuk ili oni nisu znali pustiti kako treba? Napravio sam par isjecaka raznih filmova medjutim nije mi nijedan htjelo pustiti. Samo je htio jedan spot na kojem je stereo zvuk.
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Ocigledno ti nisu mkv po standardu radjeni, meni nijedan film koji sam skinuo sa neta nije odbio da radi, ali ako ja pravim nesto napamet nije uvijek radilo.