Preporuka must-have naslova za PS3

Discussion in 'Igre i konzole' started by aeRo, Jun 29, 2012.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vidim da si napisao da si igrao Assassin's Creed, pa bi ti ja preporucio da uzmes sebi i Assassin's Creed 2. Odlicna je, meni daleko bolja od keca.
     
  2. aeRo

    aeRo Komšija

    2,3 i Brotherhood sam zavrsio na PC-u. :smt003
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Drug, nisi mogao 3cu zavrsiti na PCu, kad tek izlazi u Novembru. 23eg, tacnije. :p Izlazi skoro mjesec ranije za PS3/XBox, 30/31 Oktobar.

    Mozda si mislio na AC: Revelations?
     
  4. aeRo

    aeRo Komšija

    Na Relevations sam mislio, greska :smt003
     
  5. gilla

    gilla Aktivista

    Ako si recimo zagrijan za gow ne vidim zašto si odbojan prema bayonetti.
    Riječ je o igri na isti "fazon"( uz moje skromno mišljenje najbolji hack/slash gameplay koji postoji). NIje bolja u tom prezentacijskom dijelu, priči, itd. od gow(koji je kompletna cjelina kao igra) ali ima gameplay vanserijski, koji nadoknadi za sve dr. stvari. Kad mi igra izmami osmijeh na lice, poslije nekih sekvenci, moram je preporučiti.
    A za vanquish bih rekao najbolji čistokrvni tps također na tržištu, cheesy priča, likovi, malo je kratka uz challenge i sl. ali gameplay je tip top.

    Nemoj pogrešno shvatiti, jednostavno mi je žao da neko propusti onakve igre, koje se pojave jednom u generaciji.
    Ako meni ne vjeruješ, prelistaj search postove na Gafu, i vidi hoćeš li naći negativno mišljenje. Igri su sigurno imale demoe na storu, pa pogledaj, možda su ih ukinuli.

    Dosta ti je stvari preporučeno, pogledaj castlevaniu( hack/slash vampiri), killzone 2,3( vrhunski mp), resistance 3 sjajna kampanja,
    infamous 1,2 akcijske avanture sa sjajnom pričom i gameplayem, lbp, mgs4 je must, uzmi prvo kolekciju.......imaš da igraš dugo.

    zaboravih, ako igraš rpgove, dark/demon souls su must.
     
  6. aeRo

    aeRo Komšija

    Da dignem thread iz mrtvih.
    Uskoro uzimam PS4, tako da planiram da prodam PS3. S obzirom da diplomiram kroz mjesec dana, i da smatram da mi je ovo ljeto posljednje za zajebanciju, planirao sam da odigram stare naslove koje sam propustio. U doba kad sam otvorio thread isti je plan bio ali su resursi utroseni na druge stvari. :smt003

    Uzeo sam nedavno Heavy Rain, malo igrao dok sam bio u Sarajevu - legao mi je pravo.
    Od naslova koje sam planirao uzeti to je GoW trilogija i Little Big Planet sad za sad. Uncharted sam probao - nista specijalno po meni.
    Imate li jos nesto da mi preporucite sto je izaslo u novije vrijeme, tipa Last of Us za koji sam cuo da je odlican i kojeg takodjer planiram uzeti.
    Naravno mislim na igre koje su PS3 eksluzive, odnosno konzolaske eksluzive. Ovo ostalo sve sto valja a da ima i PC verzija sam vecinom odigrao.
    Razmatram taj Killzone, i MGS. MGS sam doduse probao stari na PC-u takodjer po vasoj preporuci i nije mi nesto specijalno legao. Ne znam kakve su ove HD kolekcije.
    Unaprijed zahvaljujem. :smt003

    EDIT: http://www.amazon.com/God-War-Saga-...8786538&sr=8-1&keywords=god+of+war+collection

    Je li ovo OK cijena? I jesu li ovdje svi dijelovi ?
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prvi Uncharted je nista posebno, 2 i 3 su vrh. MGS4 beton, ne znam koji si ti probao. Ja sam prvo igrao MGS3, pa sam nazor igrao MGS2 i MGS1, jednostavno ih vrijeme pregazilo. RDR i GoW3 su isto must play imho.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nemoj uzimati taj God of War sa Amazona jer su dvije igre u digitalnom obliku i to za US PSN. Imas i zadnji Ascension isto tako kojeg nema tu.
    Osim toga imaš Sly kolekciju, prvi LBP, Ico, Shadow of the Colossus HD, 3D Dot Game Heroes, Wipeout HD, Jak and Daxter, prvi Motorstorm, Ratchet and Clank serijal, Resistance serijal, Demons Souls itd.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja od svih igara na PS3 jedino sto bih mogo sad opet ponovo preci je the last of us. Po meni najjaca igra za PS3, a i sire :)
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dodao bih i Ratchet and Clank: A Crack in Time, gameplay je tolika uzivancija da bih je mogao preci bezbroj puta.
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Hvala na preporukama, javim na kraju sta sam sve upec'o.
     
  12. gilla

    gilla Aktivista

    Ako ti je legao HR, onda Beyond 2 souls. Ellen paige :lol:
    Ratchet- Crack in time, fenomenalan platformer/akcija.

    Jesi li uopšte probao souls naslove?
    trenutno igram dark souls 2 i ubjedljivo najveći community je na ps3( ima dosta veze sa online aspektom).
    Imaš ranije dark souls 1, demon souls.

    Gow nastavke gledaj da nabaviš zasebno.
    Kz2 i kz3, digni sensitivity i rokaj.

    Resistance 3 ima fenomenalnu Sp kampanju, podsjeća na HL2 dosta.

    MGS4, last of us, journey, infamous 1 i 2.
    Imaš dosta jrpgova ako igraš...

    vanquish, bayoneta, red dead, undead nightmare....
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Ni No Kuni se takodjer mora odigrati.