Preporuka za DVD writer

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by burner, Mar 11, 2007.

  1. gIRFAN

    gIRFAN Aktivista

    Nije baš tako bluzeru moj. nabavna za ASUS je 55, za NEC 52, Samsung 51. a ona cijena od 40 je bila prije skoro 2 mjeseca. sad je jos veca badava :D
     
  2. gIRFAN

    gIRFAN Aktivista

    što se tiče Verbatima jeste skuplji, ali ako tušiš na veliko i nabavljaš ga po 0.6 km po komadu, prodaješ za 3-4 km (cijene lupam naravno), i imaš nešto zarade...ali se nikad ne brineš da ćeš imati povrata od mušterije.
    imam prijatelja koji ima Net club i dodatno snima igrice, koji je ovako uradio nakon svakodnevnog povrata Princa. više ga, kao ni mene, ne zanima drugi proizvođač medija :)
     
  3. burner

    burner Aktivista

    Gdje se ima nabaviti Verbatim za 0.6 KM?
    Princo DVD medije ne koristim ni pod razno. Traxdata je sasvim solidan i nisam imao problema s njim.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kakve to veze ima? evo i moj 3520A ima "donju crtu" vec dvije godine skoro i nijedan dvd/cd nije sfuserio. ne cjepidlaci.
     
  5. vnm_

    vnm_ Komšija

    evo provjerio sam, ima i moj donju crtu...
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    ej jel mi moze ko reci kakvi su TDK dvd-ovi???i kakve su philipsove prze???
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    TDK DVD-ovi se vec neko vrijeme ne proizvode a svojevremeno su bili medju najboljima. Ne znam je li bilo losijih serija, ali su jako hvaljeni.

    Philipsove prze su OK. Zapravo, neki modeli su rebrandirani Benq-ovi 1655. Te bi bile jako dobar ulov, obzirom da Benq-ova vise nema.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    aha tnx stivi ;)

    a pitam za TDK zato sto ih mogu nabavit 10kom. za 8,10

    a za Philipsa pitam jer imam kuci jedan.Model je SPD240BD.pa ak mozete reci kakav je tacno taj model.tnx unaprijed ;)
     
  9. k!b¤

    k!b¤ Aktivista

    SPD2410 = LiteON 165P6S = odlican pekac :wink:

    nazalost nema ga vise; ima SPD6002BM koji je preimenovani Samsung (vjerovatno 182 model)...

    Benqova vise nema :cry: - zadnji je bio Philips DVDR1660 (1650)...