Preporuka za gaming miš do 100km

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Karlo, Apr 13, 2020.

  1. Karlo

    Karlo Novi član

    Pozz,ako imate za preporuku gaming miš u iznosu koji sam stavio u naslovu bio bi veoma zahvalan..Razmisljam dosta o logitechu ili razer deathadder elite..
    Takodjer sam naletio na jedan jednostavan gaming miš mislim da je asus tuf m5,oko 30e a kažu da je odličan za te pare..ako imate kakvi preporuka hvala!
    Ps ako ima jeftinije a bolje od zadate cijene može.
     
    Last edited: Apr 13, 2020
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    zavisi od tvog "gripa" i velicine sake...ja bi ti licno preporucio mx518 (cak su nedavno izbacili i updejtanu verziju) ako imas vecu saku. Ako ti odgovara manji mis onda logitech g303 daedalus (inace mis koji shroud koristi).
     
  3. Filozof

    Filozof Aktivista

    Logitech G502
     
    Vedo likes this.
  4. Ekstrauterina

    Ekstrauterina Aktivista

    Ako oblik odgovara tvojoj ruci, prije par dana sam u Imtec-u uzeo Pulsefire Core za 65km i poprilicno sam zadovoljan. Pixart 3327 senzor je u njemu, a ne vjerujem da mi obicni smrtnici mozemo osjetiti razliku izmedju 3327 i 336x nekog.

    Ev i review:
     
  5. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Last edited: Apr 13, 2020
  6. Karlo

    Karlo Novi član

    Logitech G502 jest malo skuplji al cini se odlican,da li hero il spectrum..mislim da je cijena vise manje ista
     
  7. Filozof

    Filozof Aktivista

    Koji god ti misliš da je boli ja sam imao Proteus core, pre za do vo ljan! Sad ću opet sebi uzimati g502.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    MX 518 dok mu ne rikne usb :D
     
  9. Karlo

    Karlo Novi član

    A mišljenje o razer deathadder elite?
     
  10. Lamagician

    Lamagician Komšija

    moj favorit :)