Preporuka za PC soundbar

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by sgtPepper, Jan 23, 2024.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pozdrav raja,

    U zadnje vrijeme planiram da bude što manje stvari na PC stolu i počeo sam od zvučnika. Nervira me peglanje sa kablovima oko zvučnika, subwoofer i sl a s obzirom da nisam neki audiofil skontao sam da bi mi neki soudbar savršeno odgovorao za ovo. Imate li neku preporuku koji je dobar do recimo 80ak KM ? Dosta sam na youtube-u pa bih volio i nekada kada se pusti muzika da je zvuk čist možda da ima i malo basa ?
     
    Ajdin87 and nenji_avero like this.
  2. p4ja

    p4ja Komšija

    Ne mozes to sve kolega dobit za 8 banki, smanji malo sarana :D
    I mene isto interesuje btw, ako neko nesto zna neka podjeli
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Uzmete bluetooth uvucnik od Sonyja ili JBL.
    Vecina ima i povezivanje kablom ali ne moze ni to da valja za 80 KM.
    Mogu oni najmanji zvucnici,tipa JBL Go2 i tako .Zvuk je dobar i prilicno jak ali opet nema jak bass.
    Ovako nesto je sa najboljim zvukom,klasicni soundbar za malo para nije cemu.
     
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja sam dobio na poklon JBL GO 3 i zvučnik je brutalan. Zvuk kristalno čist i ima veoma lijep bass.

    Samo na našem prostoru ima xyz kopija pa pazi gdje kupuješ.
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Sasvim slucajno sam se sjetio da imam bluetooth Logitech Boom 3, uvezao sam ga i evo super zvuci, neuporedivo bolje nego built in montitor audio
     
    zippoo likes this.
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    BT zvucnici brand name su odlicni,zvuk je top kada se slusa izbliza, mada moze podmiriti i sobu.
    Ja imam JBL go prve generacije,kockasti onaj i odlican je,cak i bass udara iz onako male kutijice...svaka im cast kako ono naprave
    I baterija je bila brutalna na pocetku,znao je pjevati po 12 sati na pola volumena...sada je oslabila,bice od stajanja jer se ne koristi puno.