Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Radi WiFi uredno na svim ostalim uredjajima. U opcijama telefona sam upalio da prikazuje brzinu i tačno vidiš ništa se ne dogadja, upalim Tapatalk samo loaduje kao da nisam konektovan gore piše 0kbs ili 10kbs, isto tako fb Instagram, upalim youtube krene normalno.
    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 5, 2018
  2. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    To je do Tapatalka, i ja imam taj problem. Ako sam nesto gledao sa HWB i ostavio Tapatalk upaljen, kada ga ponovo pokrenem nece da osvjezi postove. Prislino ugasim Tapatalk i ponovo pokrenem sve radi. Dok recimo nemam taj problem sa ostalim forumima.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Znam, ali ovo je baš ekstremno i nije vezano za tapatalk. Nema veze skontat ću nešto.
    Ovaj telefon može 9h ost izgurati. Ovakva baterija bi trebala u svakom telefonu biti.
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    I kod mene je tako. Samo ga closam i ponovo pokrenem.
     
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Da pitam samo ovdje da li neko ima na forumu redmi 5 plus a da ga je rootao i stavio custom recovery na njega?Ako ima nek se javi na pm samo imam par pitanja.Hvala

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sta je bolje, Huawei P smart ili Honor 9 lite? Na papiru su slicni, osim razlike u prednjoj kameri.
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    u biti isto...osim dizajna
    honor 9 lite je puno ljepsi,izgleda premium ali je mana sto to premium donosi staklo i sa zadnje strane,pa ako padne,nema od njega nista
    uzmes u plavoj boji,prelijepo izgleda
    p smart isto dobar telefon ali honor je pun ljepsi
     
  8. anel007

    anel007 Komšija

    ja sam honor 8 uzeo zbog te plave najvise, lijepo izgleda ali se bar na ovom grebe na pogled i ako hoces da ga zastitis moras mu oklop nabaciti i onda tu boju mozes sanjati :D
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A ovo ce zeni ici, a ona hoce bijelu boju. Maska ce ici svakako, al jest belaj sto je staklo nazad. Nista onda, p smart ili note 5 pa neka se odluci, mada je xiaomi povelik.

    Steta za novi samsung A6 sto je 720p ekran. Huawei Y7 sa slicnim spec. je preko 100KM jeftiniji.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Na Aliexpresu Honor 9 lite (3/32GB) sa DHL dostavom 280KM, Honor 7x (4/32GB) 320KM isto sa DHL dostavom 7-15 dana.
    Kod nas su 120-200KM skuplji.
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jest da nije tema al jel zvanicno proradilo ono nema carine do 300km?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    To je baš fina cijena sa DHL dostavom. Baš gledam sad i brzo dođe.

    @dino73n jeste, davno.
     
    Last edited: Jun 16, 2018
  13. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Da
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    zato i postam ovaj deal za telefone ;)
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    je li ko pokusao sta kupovati od telefona iznad 300KM?

    ja caprkao malo xiaomi redmi 5 plus, svidio mi se pravo.

    odmah mi naumpade redmi note 5 s 6GB rama.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mislis na Mi A2 (6x)? Mozes ti kupiti i preko 300KM samo fazon je hoce li te skontati.
    Postoji sansa da prodje a da ne obracunaju carinu i pdv. Ili da se kontaktira prodavac da stavi nizu cijenu.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A2 tek treba izaci, uskoro.

    Najbolje sto imaju trenutno za neke razumne novce je taj 6X.

    Iduci Redmi 6 bi trebao biti 5.6". Drago mi je da malo smanjuju jer je 6" stvarno preveliko, 18:9 ili ne.
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam mislio da je A2 i 6x isto, samo da je A2 naziv za globalnu verziju. Barem je tako prema gsmareni.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A2 ce biti Android One verzija. 6X je MIUI.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jašta nego veliko, dzepove zaboravi. Ne nosim torbu pa mi je većinom u ruci.