Prijedlog

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by GW, Jul 6, 2008.

  1. GW

    GW Moderator

    Mislim da ne bi bilo loše da imamo "vijesti sa interneta" temu. Kad se nađe nešto zanimljivo, da se može kopi-pejstat za raju na forumu. Ne mora biti vezano za informatiku... generalno zanimljive stvari... možda u generalnoj diskusiji. Eto sazovite sastanak i odlučite. :)
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Bas ce to biti copy/paste festival.
     
  3. SasoMange

    SasoMange Aktivista

    Ne mora copy paste, mogu se samo derat linkovi.
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    :lol: :lol:
    Sta, nabacis link i nek' ljudi otvaraju, iako ne znaju o cemu se radi. :lol:
     
  5. SasoMange

    SasoMange Aktivista

    Pa nisi toliki debil da deknes link a ne kazes o cemu je rijec. Nisam vidio ni jedan forum na kome je dopusteno copy/paste u threadu, mislim na vece textove.
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Ma nesto kao tema "youtube fetis", kratak opis i link, ako je ova tema uopste potrebna, po svim prilikama nije.. :wink:
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mislim da nam zbilja ne treba takvo nesto.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mislim isto da nema potrebe za tim. Zanimljivi (i isto tako nezanimljivi) linkovi i clanci se vec kopiraju na forum, tako da...
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Eto 4 glasa protiv, 2 za, hurmashica suzdrzan, prijedlog se ne usvaja, moze lock :D
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Evo jedan prijedlog od mene. Mogli bi se forumasi malo potruditi pa da pishu neke vodice za "popularne poslove" na PC-u, to bih ja volio vidjeti. Tema ima i previse.
     
  11. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pojasni malo "popularni poslovi". :)
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Optimizacije sistema, rippanje, backup/defrag besplatne alternative, umrezavanje, instaliranje Linuxa(savjeti, trikovi) itd.
     
  13. GW

    GW Moderator

    Evo ja ću napraviti jedan tutorial.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Moze ripanje originalnog dvd-a iz videoteke na dvd5 (u tekstu naravno backup vlastitih originalnih diskova)? :wink:
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Pa naravno da moze, pretvaranja u divx/xvid, prebacivanje u h264 i sl. Ima toliko toga sto bi se moglo uraditi, nije zabranjeno prevesti ni neki dobar tutorial s navodjenjem izvora, no jos bolje kada se procita par pa se to proba, dodaju neka vlastita iskustva i sl.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Gledacu onda nakon ispita ove sedmice da uradim jedan dvd9>dvd5 tutorial...
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    I ja bi mogao za jedno 7-10 dana, imam jos 2 usmena ispita, pa mozda nesto na temu backup/defrag alati..
     
  18. Loki

    Loki Komšija

    Znam da idem offtopic, al' valja li šta onaj DVDfab ? Imam instalirano ali nisam još uzeo neki fin origigi DVD da ga probam. :)
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ok je, ali Slysoft-ovi programi su zakon za to.
     
  20. syss

    syss Veteran foruma

    dvdshrink, next, next... evo ja napisao :D