1. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Imam jedan prijedlog a to je da uz ove konfiguracije koje predlazete svaki mjesec stavljate i koliko para iznosi takva investicija za svaku komponentu posebno.

    NAdam se da cete usvojiti moj prijedlog
     
  2. abasi

    abasi Aktivista

    Nije lose, ako je moguce ( a jeste ) :) :D
     
  3. n1dal

    n1dal Aktivista

    Da,slozio bi se ...naravno da nam je potrebno tako nesta...npr. stavite "najbolju mjesecnu konfiguraciju" ,ali takode da nije preskupa ..nego eto da se moze uglavnom sa njom "sve" :wink:

    gl; :arrow:
     
  4. abasi

    abasi Aktivista


    DA DA da se moze "SVE" :D

    Igrati DOOM 3 , HL 2 , i druge na High ili pak na Medium Detaljima naravno 1024*768 a da nije skupo, e to neces naci osim ako komp. nekupis
    NA CRNO gdje je vjerovatno jeftinije !!!

    :D :wink:
     
  5. n1dal

    n1dal Aktivista

    LoL :lol: ...jesi lik stare mi ...

    Pa ja nisam mislio pod to "sve" ono bas "sve" ...nego jednostavno da se moze uglavnom igrati igrice ....e sad to nemora biti "kao sto ti LEVAT" zelis , 1024 * 768 (high details...pa meni ne treba sigurno toliko)da imam "najbolju"graficku... :wink: 8)

    Pozdrav,
     
  6. abasi

    abasi Aktivista

    Nisi mislio SVE ali je pisalo tako (neznam ja sta ti mislis 8) )

    I ja nisam znao da se smije vrijeđati na ovom forumu kao npr:
    "kao sto ti LEVAT" :?:
     
  7. Esh

    Esh HWB

    hm da, to bi bilo moguce, ali posto sastavljamo prema podacima iz razlicitih firmi, za krajnje korisnice bit ce manja komplikacija da nadju gdje je od navedenih zapravo neka komponenta najjeftinija, no prijedlog usvojen: )
     
  8. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Rekao sam ja vise se necu baviti pitanjima ko je bolji sta je bolja sad cu da pomazem u razvoju "nase"stranice koliko je to u mojoj mogucnosti.

    Pozdrav
     
  9. n1dal

    n1dal Aktivista

    >Sve se moze kad se hoce :lol: :lol:

    Ako admini imaju nesta protiv neka daju "bann" i to je to :wink:

    Pozdrav,