Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ko moze zavrsiti oridjidji pes nek mi se javi na pm
     
  2. Elegance

    Elegance Aktivista

    cekaj zar ovo ne izlazi 08.10. ?

    Edit: evo vidje da za EU danas izlazi...
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  4. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    Znaci igro sam par utakmica demo dao par sumnjivih golova i interesuje me komentar od vas koji ste malo "detaljnije i vise" igrali full verziju kakvi su golmani generalno na ovom PESu?
     
  5. metallac

    metallac Aktivista

    Reloaded out.... idemo u kupovinu :D
     
  6. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Joj procedure dok se ovo instalira boze sacuvaj.. ali fino je uradjeno, mada primjetih da je u nasoj repki DamNjanovic umjesto Damjanovic.

    Cini mi se da je AI katastrofalniji nego prije, sad se osim golmana pogubi i cijela odbrana, trce na sve strane samo ne tamo gdje treba
    Ne svidja mi se i sto ima previse nekih akrobacija, tj masu puta ce pokusati visoke lopte sutati skaricama, pa i one van sesnesterca :?
    Izgleda da je ove godine FIFA ipak way to go
     
  7. bharthas

    bharthas Novi član

    mozel ko poslat pm upustva instalacije ne kontam ovo nista samo mi neke errore izbaca kao da trazi drugi cd da ubacim :S
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Kupis original :D
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  10. Vedo

    Vedo Moderator

    mogao si nam i kakav changelog staviti, sta poboljsava, sta novo donosi itd ;)
     
  11. Zer0

    Zer0 Aktivista

  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nisam jer ne znam ni ja. nemam još full verziju igre.
     
  13. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    oce ko od raje zavrsavat pc verziju ha hu?
     
  14. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    Jel ko probo ovaj pes edit patch 0.1 treba mi jedan info da vidim jesam li dobro napravio,uradio sam sve po upustvu ali me cudi sto mi nema u Juventusu Krasica ? pa jel moze mi ko potvrdit jel ovo tacno ili je do njih/mene ?
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Jeli ko probao ovo editovanje stadiona :lol: ???
     
  16. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Nema ni kod mene, vjerovatno ce to srediti u nekoj sljedecoj verziji patcha. Do tad uzivaj, igraj fifu :smt003
     
  17. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista


    e hvala na odogovoru tamam sam se razocaro u sebe a de mi reci jel ti ima bayern u Bundes ligi 1,meni je u other clubs :D aj zivota ti provjeri :mrgreen:
     
  18. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Isto tako, Bayern i Werder pod "other european clubs".
     
  19. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista


    E hvala,inace nisam se nado ovakvim greskama na patchu,koristim pes edit patcheve jos od cini mi se 2008 i uvjek su odradili odlican poso,tj nikad nisam pored njega dao sansu drugom patchu,al sad sam se malo razocaro vise zbog ovih transfera Krasica nema u Juventusu i tako :( :D
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa tek je prvi pesedit patch. polako. lik ga je napravio isti dan kad je igra izašla, ne može sve biti odrađeno.