PROBLEM OKO MSN-a

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by ALLI, Oct 29, 2008.

  1. ALLI

    ALLI Novi član

    ovako narode:
    kad god zelim da uspostavim video poziv i konekcija se uspostavi,mene svi mogu da vide a ja nikog ne mogu...
    a kada mi je dolazio rodjak iz danske,on usao na msn preko svoje adrese i moglo je da i on vidi ostale...
    ako neko zna u cemu je fazon sto ja preko svoje adrese ne mogu da uspostavim normalan video poziv,nek mi odgovori ...
    pozzzz svima i unaprijed hvala
     
  2. Moncho

    Moncho Komšija

    pogresno je to rezonovanje. Mora biti nesto do tvojih video codeca ili sta vec. Nema sanse da zavisi od mail adrese koja je registrirana na msn serveru. Procaprkaj malo po codecima, driverima za graficku...
     
  3. ALLI

    ALLI Novi član

    ne moze onda biti ni do tog..
    jer se on signovo sa mog racunara i kod njeg radilo sve normala..
    a kod mene ne moze...
    jedino ako sam sta zasro u postavkama msn-a,al sumljam
    :)
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    reinstaliraj msn, pa ako si sta zasro - popravit ce se :)
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ev i ja da se dodam . mozeli se kako izbjeci instalacija ovog najnovijeg MSN live-a . bas sucksa big time :(
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    instaliram ja stariju verziju , ali mi pri loganju trazi da uradim update na najnoviju tj ovu beta sugavu verziju . stalno se rusi , blentavo slanje slika , nema smajlija , spor , statusi pobrkani fuj ccc
     
  7. ALLI

    ALLI Novi član

    ma reinstaliro sam ga 100 puta,i opet nista
     
  8. Toka

    Toka Aktivista

    ColdFire - skines stariju verziju,instaliras,i ako ti trazis da je updejtujes,samo odes u properties od .exe MSN-a i podesis ono compatbility da radi kao na Win 2000.To bi trebalo da pomogne,isto ovo pomoaze ako imate SP1 pa vam MSN trazi SP2
     
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ev sad idem probat :D

    EDIT
    u are my hero :shy:
    hvala
     
  10. ALLI

    ALLI Novi član

    izgleda da je do vezije msn-a,imao sam 7.5
    rijesenje sam nasao u 8.5
    :)
    pozz svima