Problem sa snimanjem XP-A,molim za pomoc

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by bokser22, Jun 27, 2010.

  1. bokser22

    bokser22 Novi član

    e ovako imam problem sa snimanjem Xp sistema,radi se o racunaru malo starije kon. 1.8 proceor 512 rama graf. 256....to za xp je sve uredu prije toga sam snimio windows 7 probo neradi kako treba i onda sam izbriso i kreno sam Xp performance....sve ide dobro..al stane na snimanju networking components..tu stane na pola i nista nema dalje...onda sam ubacio drugi cd windows service pak 2 verisa xp 2007 godina...i opet stane na istom mjestu...mozeli mi neko pomoc o cemu se tu radi i sta da uradim..poozdrav
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    testiraj memoriju, disk, bootaj live verziju linuxa i provjeri ispravnost mrezne karte, odspoji suvisne usb uredjaje.... ako ne pomogne odnesi na servis
     
  3. bokser22

    bokser22 Novi član

    e hvala ti,a da te pitam jel moguce da je to do versie xp sistema ...a koji bi otprilike usb uradzaji mogli smetat.pozz
     
  4. bokser22

    bokser22 Novi član

    i ja da napomenem da sam obriso sve znaci particije sam pobriso, i podjelio na c i d i onda teko snimao..
     
  5. pac

    pac Komšija

    Sve sto ti nije potrebno za normalan rad racunara iskljuci. A sto se tice XP-a ako imas probaj i stariju verziju npr. SP1.
     
  6. EdoO

    EdoO Novi član

    Izmijenjas cd-ove, ako svi zapnu memorija je 99%
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    meni to smrdi na neispravan ram. odradi memtest.