Problem - Winamp, BsPlayer...

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Shenron, Jan 25, 2005.

  1. Shenron

    Shenron Komšija

    Sve ok...danas...radi kompic fimo kao i uvijek. Nakon nekih 7h rada restartam komp i mislim se ja sve ok. Pokrenem Winamp on se sam ugasi, ponvo...nista...opet se sam ugasi. Mislio sam da me zeza ctfmon.exe...al nije. Pokrenem BsPlayer i nakon 3sec mi izbaci gresku i jedino sta mi preostaje je da zatvorim program. Mislio sam da je do virusa...al izgleda da nije NOD32 nije nista nasao. Pa sam skinuo Avast! pokrenuo boot scanning i nista!. Udjem u windoze nece da se pokrene Avast! kaze neka greska...ne jedna vec vise njih. Udjem na sekin accaunt...winamp radi...BsPlayer radi...ali opet Avast! ne radi. Ne da mi se sada formatirati HDD (a moram jer imam isto problema sa optickim uredjajima...al sa njima imam problema od kada sam instalirao windoze prije 2 mjeseca). Sutra cu najverojatnije uraditi format cijelog HDD-a (a to nisam uradio od kako sam kupio HDD, samo sam formatirao C: Particiju jer imam dosta podataka za backup...a ne radi mi przilica), ali moram prvo kod frenda po stari HDD i memoriju za drugi komp da sejvam backup na drugom kompu.
    Uglavnom...jel neko zna u cem je problem? :smt022
     
  2. ZzZzZzZ

    ZzZzZzZ Novi član

    Prvo ne uzimaj Backup nista to nemoj dirat moguce je da si pretrpo HDD mnogim stvarima i zadrzo se registri vec ti lijepo sve sto ti treba Snimi sebi na jedan CD pa nadji BOOTABILNI xp i lijeo formatiraj sve particije koje imas na PC
    backupom nista ne postizes mnogo znacajno (zavasi o cemu se radi) ali u tom slucaju mislim da ti BACKUP ne moze pomoc

    ps: to bi ja uradio
     
  3. Shenron

    Shenron Komšija

    Nisam mislio backup kao backup...vec backup kao "presnimim stvari sa mog na drugi hdd tako da ne trosim bezze cd-ove (tocnije mp3, divx, anime....etc) :D
     
  4. Guest

    Guest Guest

    Ma bravo momcino :idea: :!: :wink: heheh
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Josh jedan mit strushen. TM
    -Crazy instaliraj Windoze na novo to jedino pomaze evo i ja imam slicnih problema samo gubim zivce moram reinstalaciju radit koja kako i sam znash
    najbolje pomaze
     
  6. monK

    monK Komšija

    sta je ovo u vražiju mater

    epidemija na XP-u
     
  7. Esh

    Esh HWB

    nisi nam dao nista konkretno na osnovu cega bi mogli zakljuciti u cemu bi mogao biti problem.. ovako mozemo nagadjati do sutra, ako nemas restore point-e (a garant nemas) probaj preko repair konzole (paznja: potrebno znati dos komande)
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    A neznam ni ja vise sta bi mogao rec jer mi nis nije jasno...jednostavno komp radi...restart...ne radi qrca kako treba... :shock: ide format...samo pao snjeg..nemam lanaca...nista od toga da ocem po hdd i memoriju...smrccccc.... :evil:
     
  9. Sleeper

    Sleeper Komšija

    snijeg je svemu kriv :p
    nek pokusa automatski repair is setupa.
     
  10. monK

    monK Komšija

    nije snijeg

    tsunami

    možda se desi još jedan

    i to ovdje na jadranu

    3 različita čovjeka na potpuno različitim konfiguracijama imaju slične probleme

    kažem ja vama

    tsunami na jadranu

    XP je POLUDIO

    reinstalaciju sistema vidim kao jedini izlaz
     
  11. Sleeper

    Sleeper Komšija

  12. Shenron

    Shenron Komšija

    Sve poludilo! :D
    A nis...reinstall...i bla bla bla... :mrgreen:
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Evo moj bio na rainstalaciji sada radi kao TagHeuer-ov sat :mrgreen: 8)
     
  14. [tota]

    [tota] Aktivista

    Jesi šta instalirao prije toga ili mijenjao nešto, ili je za sve
    TSUNAMI kriv... :)
    Aj malo više napiši ili si već pukao po formatu
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    ma quick fromat using NTFS file system
    ja mislim da ti je jasno :mrgreen: