Problemi sa hard diskom :(((

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by BeastMaster, Jan 22, 2004.

  1. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Dakle problem je u sledećem, ne mogu da se odlučim između WD, Seagate Barracuda i Maxtor 120Gb S-ATA diska :)
    Ajd da čujem mišljenja :)
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    seagate definitivno.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Vjeruj mi da je gotovo svejedno. Naime, ono sto moras pripaziti je: kolicina cache-a te kolika je garancija na pojedini.

    Radi se o tome da sam imao prilike raditi sa svim spomenutim modelima te je razlika u performansama minimalna, no ako duzu garanciju izvuces - na konju si :)

    Inace, preferiram Maxtor.
     
  4. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Pa na Maxtor-a je 2 godine garancija, inače su svi sa 8 mega keša. Inače mi je Seagate nekako favorit ovde jer Maxtor-e ne gotivim baš previše :)
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    a gle ne znam kako "dišu" sata maxtori, al stvarno ih ne volim. makar po hdtachu je ovaj moj brži od seagatea 7200.7, al kolko sam se s njim napatio...

    samo ti gledaj garanciju i bez brige si.
     
  6. Shenron

    Shenron Komšija

    i tisinu slusaj :)
     
  7. kenci

    kenci Aktivista

    nemoj maxtor.. meni su jako losi..
    da sam na tvom mjestu, ja bi western digital :)
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    ma danas su svi diskovi više-manje jednaki tihi, naravno seagate je super-tih.

    ne znam kako noviji wd-ovi, ali malo stariji modeli (<40gb) su mi zadavili poprilično glavobolja.
     
  9. abasi

    abasi Aktivista

    U mene je WD 60 GB radi super tiho i nikada nisam imao nikakvih problema sa njim. Znao sam dnevno formatirati disk i do 5 puta.
    Pitajte Spidera ako ne vjerujete .
    On je zivi svjedok !! :D