Procjena - graficke kartice

Discussion in 'Računari i komponente' started by Armeeen, Jul 13, 2010.

  1. efo

    efo Komšija

    dodo sam te podavno na msn, ali te nema brate
     
  2. efo

    efo Komšija

    odra me lik 35km. sjebana graficka (cize po ekranu, otisla memorija pretpostavljam). zovem ga javlja se neka riba kaze kupila taj broj sa telefonom pola sata ranije (suplja). znaci ne mogu da vjerujem...

    oce to kad ja dbl ne provjerim graficku, sreca jedino da nije bila puno skuplja...
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Dace Bog da sve do zadnje marke u apoteci potrosi. :wink:
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    a ja ga bas htjeo kontaktirati za 6600 kao sto rece dino dace Bog
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    a dok mu Bog ne dadne, ako si zapamtio lika - kad ga sretnes, srdacno ga potapsi po glavi ;)
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ma ne treba nista kupovati od ovih likova sa malo postova i koji su se "jucer" registrovali. Mislim svaka cast izuzetcima ali...
     
  7. neko

    neko Aktivista

    normalna stvar da ne treba...tek kad vidis da prodaje neko kao hurma, to se kupuje. covjek ima rejting i odmah slijedeci dan mi je vratio novac od graficke i cak nije ni pitao sto mi nije radila. Pozdrav i napravite stvarno neko pravilo da ne moze tek tako ultetiti i nakon 3 posta prodavati nesto. pozdrav i efo, sreca pa nije neki ogroman novac u pitanju i gledaj to ovako, makar ti je ostala tvoja 5200 :))))
     
  8. Mujka

    Mujka Komšija

    kako to

    logika je da se provjeri ono sto se kupuje :D
     
  9. efo

    efo Komšija

    5200 je agp i ona mi radi na drugom racunaru :) (ova 7600gt je bila za moj racunar, trenutno mi je na njemu 7300gs, prije toga 3850...)
     
  10. efo

    efo Komšija

    naravno da jeste. do sada sam uvjek provjeravao, ali fazon je u tome sto sam se ja s tim likom cuo bar jedno 10tak puta prije same transakcije, dogovarali se koju cu kartu uzet i cjenkali itd... uglavnom jedva sam ga prelomio da sa 40 spusti na 35, pa sam konto reko haj da ga ne peglam i za provjeru kartice... mislim lik je bas sve fino osmislio xD jebat ga sad, bilo proslo (i ne ponovilo se);
     
  11. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Samo da javim da ta graficka i dan danas uspjesno radi kod jarana, izgleda niste bili jedno za drugo. :)
    Ovo nije prvi put da imamo prevaranta na forumu, ljudi pazite s kime trgujete.
     
  12. GW

    GW Moderator

    Zato ja svima kažem: Imam puno postova i ja diktiram uslove. :D
     
  13. neko

    neko Aktivista

    vjeruj mi da nisam ni sumnjao da ce raditi, ali znas logiku. probao sam na sistemu od ranije (gdje je radila ona stara kartica), nije radila. probao sam na novom sistemu, nije radila. digao opet sistem, instalirao iz safe moda, nije radilo, pokusao drivere s neta skinuti, opet isto. bolje vratiti odmah, nego da se nakon tri-cetiri dana ispostavi da si ti potrosio pare itd.
    necemo vishe hurma i ja u OT :) pozdrav.
     
  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    E brate zato ja kad kupujem nesto zahtijevam da dodjem do mjesta gdje lik zivi i provjerim to sve..
    Odrao te za 35 KM, u ovo doba to je nekome velika svota novca..
     
  15. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    jbg tako je meni jedan fin naizgled lik prodao digitalac od 1.3 Mpix, rekao je da je sve uredu sa digitalcem..
    jbg ja slikao jednu sliku sve ok

    Kasnije sam skontao da poslije druge slike, da uslikas trecu, treba ti akumulator ili agregat od 1kW.
    Džaba sam potorosio i dodatnih 20 KM na punjive Baterije, koje sam kasnije iskoristio za nesto drugo..