Prodajem *GAMER* konfu

Discussion in 'Računari i komponente' started by Stevie_Ray, May 19, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Konfa(vidi sig) je prakticki nova, izuzev nekoliko manje vitalnih dijelova :smile: Za sve osim DVD-RW-a imam garanciju, od 6mj. za napajanje, 1 god. za proc i plocu(novo), 2 god. za grafu(novo), 2 i 2,5god za memu, ne znam tacno koliko za disk...

    Proc uredno radi na 2,6GHz pri samo 1,5V, testirano sa 45h Prime-a 95 :smile: Priznacete da je to fenomenalan rezultat za jedan E6. Naravno da tu utice i Freezer64 koji je dodatno poboljsan sa GlacialTech ventom od 92mm(vrlo tih, 1400rpm) i pasta AC Ceramique. Freezer je tad bio mlak.

    Napajanje za razliku od vecine Chiefteca te snage ima dva 12 rail-a, sa 10 i 15A. I naravno ima 12cm vent koji je potpuno necujan.

    Grafa je kao sto pise Leadtek 7600GT, def. na 560/1400, najvise sto sam probao a da radi je bilo 600/1600. Tad je bilo oko 6500 bodova u 3DMarku05. Dakle vise nego 6800Ultra.

    Ploca je Epox SLI, apsolutno svaki kondic na njoj je Rubycon.
    Reci cu jos da radi uredno na FSB-u od 360MHz. Respektabilno.

    Na kucistu su tri Antec Tricool venta od 80mm, svaki ima prekidac sa tri brzine vrtnje(ja ih drzim na najmanjoj-1400rpm), postavljene dvije Sharkoon-ove plave neonke od 30cm...imaju i prekidac :smile:

    Zvucna je CL Live!, ima i 56k modem
    Konfa je uber-tiha, jedino sto se cuje je vent na chipsetu...
    Maxtor je DM 10 i radi bez hladjenja na 33-34C. Ko kaze da je Maxtor vruc? :lol:

    Razlog prodaje je sto mi treba lova, a nikako se ne mogu stic poigrat...faks me pritisno :sad: Bas steta, konfa se ubila za gejminga...

    CIJENA: 1700KM. Ponude na PM ili ovdje. Molim moderatora da lock-a thread samo u slucaju spam-a.
     
  2. OmChO

    OmChO Aktivista

    ee onaj ako si konto prodavat udijelovima reci da se dogovorimo za 7600gt....
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    i mene zanima grafa
    :D
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tesko da ce ic u dijelovima...znam ja da je ova grafa vrlo pozeljna :lol:
     
  5. Chem

    Chem Komšija

    mene interesuje DVD RW :mrgreen:
     
  6. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    slabo ko ce ti na ovom forumu kupit cijelu konfig. Svi manje-vise imamo konfig kod kojih postoji samo jedna najslabija karika. U mom slucaju je grafa, nekome mem itd.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Gdje jos mogu dat oglas?
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Koliko ja znam za oglase je ovo najefikasniji forum i najozbiljniji, na svim drugim forumima te isfuraju i slicno..
     
  9. Chem

    Chem Komšija

    http://www.superoglasi.ba , sarajevo-x.com ,imas hiljade foruma neznam jel dozvoljeno reklamirati,a sto ti je rek'o brandnew_loser, tesko da ces to u komadu prodati,ja bi ti mozda i memu uzeo ,pa ako nadzes musterije za svaki dio mozda ti je to isplativije :mrgreen:
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pokusat su onda u dijelovima...
    Vidim da ima puno zaintresiranih za grafu, eto Alhemicar i za memu i DVD-RW, nek makar onda svako napise sta bi kupio i koliko bi dao. Molim vas da ne dajete blesave ponude poput "evo ti 300KM za grafu" ili slicno.
     
  11. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Mene interesuje napojna i memorija. Reci koliko je para ili posalji pm.
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zatrazio sam procjenu komponenata u threadu: Procjena konfe. Sacekat cu da neko napise koliko mogu dobit za pojedini dio pa cemo vidjet onda :)
     
  13. OmChO

    OmChO Aktivista

    ovako dajem odma u kesu 350 km za grafu...
     
  14. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Ja dajem odma 30 mama za napojnu
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa lijepo sam vas zamolio da ne dajete takve ponude poput "dajem odma 350KM za grafu": Ta grafa je stara 2 sedmice, a nova je bila 470KM. Ja je necu dat tako jeftino...

    BTW legle su mi neke pare i jos sam polozio jedan vazan ispit tako da odustajem od prodaje...:):):)
    Moderator, moze lock
     
  16. Benq

    Benq Komšija

    Joj sto vas baci na cevape :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.