Prodajem Komp.

Discussion in 'Računari i komponente' started by Ronaldo, Nov 3, 2004.

  1. Ronaldo

    Ronaldo Novi član

  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sve je prilicno OK, samo sto bi ja stavio jacu graficku, 1G rama i jos jedan opticki drive. tako bi bila puno privlacnija konfiguracija. ovako bez modifikacija prosjecan kompjuter koji se po malo vecoj cijeni moze sastaviti i bez on-line shoppinga ovde kod nas.
     
  3. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ne znam sta bi ti Iron Maiden,u plusu za te pare dobijes puno slabiju konfu!
    ja da imam pare sad bi odma uzeo.doduse kad bi imo para dodat stavio bi drugu graf,al za nase cijene ovo je extra konfa
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    hehe nije Plus jedini.
     
  5. Ronaldo

    Ronaldo Novi član

    Stvarno nekontam Iron Maiden, e bas bi volio da za ove pare sastavis ponasim cijenama pa da vidimo kolko je to blizu. Ja sam dosad sastavio cetiri slicna i ljudi kojima sam prodo su extra zadovoljni u glavnom gameri (zato istavljam Far Cry u konf da se uvjere da sve leti na High D.) Stvarno ako ti nije mrsko de napisi konponente i cjene (oficijalne) po da vidimo.....
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kod dilera na crno mozes sve naci sto ti treba po cijenama manjim od veleprodajnih (sa garancijom od preko 10mj.). ako vec sastavljas THE KOMPJUTER za igranje onda pogledaj sta sam prvo napisao. nemam drugog posla nego s tobom razglabati o ukusima i cijenama, samo znam kad skupim dovoljno para, to ide gospodi u Alienware-u ili Falcon Northwestu na postenu konfiguraciju. i mali savjet - poradi malo na gramatici.
     
  7. Sleeper

    Sleeper Komšija

    kod kojeg dilera?
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    svakog. ako nema nesto sto ti treba ostavis malo pologa i naruci ti svaku komponentu.
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ??????
    ja nikad ni kod jednog dilera nisam dobio popust a cijene su im otprilike malo vece od vpc malo nize od mpc
    u svakom slucaju covjek nudi finu stvarku za malo para
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    ma vi se svi posvađali uzduž i poprijeko oko tog kompa :)

    osobno nikad takvu mašinu ne bi uzeo (nhf ronaldo)... od ovoga nabrojenog jedino bi ostavio floppy i dvd pržilo, ostalo sve bi trebalo mijenjat... ma i floppy bi izbacio :)

    a64 2800+ box, epox 8kda3j, 512 supertalent ddr400 cl2 (ide do nekih 440@2-2-2-6), seagate 120gb, nec 2510, sapphire 9600pro advantage 128 mb, MS MultiMedia & Optical Value Pack... sve skupa bez monitora ~650€~1300km bez monitora. samo da napomenem kako sam ovo na brzinu složio u ve-milu sa novim komponentama! mislim ima i kod nas ovih što prodaju po stanovima, tako da se i tu može jeftinije proći... imho da bi se dobio prava gaming pila ovdje bi trebalo samo uzeti dfi lanparty 754, eventulano gigu rama i jaču graf... top stroj.
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    Tek sam sada procitao deteljano komp.
    Pa to je stvarno SRANJE za gamere. Mislim. Ja to NIKAD nebi kupio. Em sto je maticna losha, a graficka da nepricam.
    HDD je najgori moguci. Samo Seagate i Hitachi dolaze u obzir jer su jako tihi, a Seagate je jako tih, brz i pouzdan. Maxtor je bucan!.

    Mislim, sorry al komp suxa zesce.
     
  12. Shenron

    Shenron Komšija

    MB: EPoX 8KDA3+, Sck754, nForce 3 250gb
    CPU: AMD Athlon64 2800+
    MEM: DDR 512 MB PC3200, 400MHz, CL2, SuperTalent
    GPU: Leadtek 6800LE 128MB
    HDD: Seagate ST3160827AS, 160 GB 8MB, S-ATA150, 7200
    Cooler: Zalman 7000A-CU Cooler
    Monitor: LG 17" Flatron F700P
    DVD/RW: DVD+RW/-RW PIONEER DVR-108
    Slusalice: ZALMAN 5.1 slušalice
    Tipkovnica: Keytronic Multimedia black & silver, PS2
    Mis: LOGITECH MX510
    Kuciste: CODEGEN midi tower 8011-C10, 400W
    Cijena: ~ 2180 KM ( 1089 € )

    Evo ovaj moj je bash slozen za gamere, i sve je podredjeno tome. Tipkovnica nije bash nesto, al je mish zakon. Takodjer tu su i slusalice koje su veoma vazne svim gamerima. A da nepricam o DVD/RW uredjaju kojeg sam ja izabrao a kojeg ti. A o monitoru da nepricamo. A gdje bi ti to sve smjestio? Ostavio bi onako na stolu bez kucista? :) Jedino sto bi se moglo umjesto ove 6800LE ubaciti neka druga (9800pro recimo).
    Mislim da se isplati ovih 600KM nadoplate :D
    E sad reci ciji je komp bolji? :D
     
  13. d0ga

    d0ga Aktivista

    bolji njegov :mrgreen:
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    pa samo ubavi dfi i stroj i pol... izbaci ove smiješne slušalice i pržilicu (vrapci na grani znaju da je pioneer pržilo jako izbirljivo što se tiče medija). dosta ti je 120gb pata, sata seagate nema smisla uzimat jer je kao prvo sporiji, a kao drugo nemre u burst-u iskoristit no 100% dma 100 standrad, kuler ne mora biti toliko skup...
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    e jesi sastavio i na vrhuncu codegen kuchiste (smetche)
    kulermaster ili termaltejk
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    imho tt je najružniji komad lima na svijetu i osim modnih detalja ništa pametno ne donosi (za svoju cijenu koja je oko 3x moje kućište). iz tog ranga bi trebalo prvenstveno gledati chieftec, antec, coolermaster tak-tak jer nema baš puno otvora za ventove i naravno chenbro gb koji je praktički besplatan za ono što nudi (ako se ide na nižu cijenu).
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    sad sam tek vidio... prvo si složio duplo skuplji komp od ponuđenog, daš za grafičku 200€ i onda uzneš 17" lg... yeah right, samo što ne potrčim za takvim deal-om, pa rađe kupim radeon 9200 i mitsubishi 19". za kućište je svaki komentar suvišan, mislim ne samo kućište, ali ipak napajanje bi trebalo biti kvalitetnije... 6800, a64 i 400 lažnih wata ne idu skupa.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    slazem se za monitor/graficka kombinaciju. bolje veci monitor+Zalman fanless case :mrgreen:
     
  19. Shenron

    Shenron Komšija

    Ok ok...jebiga...nisam sad htio tu slagat pravi HE!!! Jebiga...mislio sam na neki komp na koji nebi bubnuli gro love.... (dobro 2000KM nije malo), al nisam htio pretjerviati. Tako da sam radio neke kompromise...
    Da sam slagao HE kompic to bi ispalo oko 15-20k KM ^^''....
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    SYS Stvarno pretjerujes upamti neke stvari kod nas samo ima coolermaster i thermaltake (i to je dobro kakvo je stanje)


    -ima chebro gaming bomb oko 70 km (beton kuciste) P+L+U+S