Prodajem neke stvari

Discussion in 'Računari i komponente' started by Nani, May 24, 2006.

  1. Nani

    Nani Komšija

    Imam nekih stvari koje mi ne trebaju pa ako je neko zainteresovan bujrum...
    cd-rom LG 52 x 10 km
    cd-rom Sony 48x 10 km

    Cooler za graficku karticu ThermalTake koji se montira na susjedni pci slot za hladjenje zadnjeg dijela kartice, ima potenciometar, smanjuje temperaturu kartica za 20 stepeni. 15 km

    ThermalTake Pasivni cooleri za memoriju Aluminijum Plavi 10 km

    Stol za komp bijelo crni, cista shperploca, sa etazama za cd/dvd-ove i za centralnu jedinicu. Dizajnom jedan od ljepsih stolova (ipak sma ga ja birao ;) ) 80 km

    LGF900P 19", kabal gubi kontakt sa naponskim tranformatorom, neda mi ga se nosit na popravak koji je 10 km. Dajem ga za 50 km

    TV Nokia 51 cm otisao naposnki transformator koji kosta 15 km, ni to mi se ne da nosit pa ko hoce ima tv za 35 km + ima univerzalni daljinski upravljac.

    Suse Linux Professional 9.0, original paket sa knjigama kako za administratore tako i za pocetnike i dual layer DVD-om! 30 KM
    Ako ce neko sve odjednom ovo odnjeti dajem mu za 150 km
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    daj sliku stola
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    A za monitor. Jel to sve što mu ne valja?
     
  4. Nani

    Nani Komšija

    http://www.slibe.com/image/8c0a9f79-P4030409_JPG/ Ovo je jedina slika koju imam, Stol je veliki, na njemu su bili z5500 i prvo Sony 21 e 530 pa sad je 20" LCD, imas prostora da pleses na njemu, posto te znam dat cu ga za 70. Bili su i teratecovi zvucnici koji su tebi sad na stolu :D
    Sto se monitora tice to je sve sto mu ne valja, odlican monitor al ja sam uzeo LCD tako da mi nakuplja prasinu.
     
  5. Code Name 47

    Code Name 47 Aktivista

    Cuj samo da se malo skontam (vec kupujem neke stvari pa sam u minusu s lovom), pa cemo se cuti za ovaj Thermal Take cooler za grafu :!:
     
  6. Nani

    Nani Komšija