Prodajem RAM ( 2x512MB DDR400 Kingston )

Discussion in 'Računari i komponente' started by Eustace, Apr 26, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Eustace

    Eustace Aktivista

    180 KM.

    [​IMG]
     
  2. 3125

    3125 Komšija

    Dvije plocice su u pitanju
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Dobro ljudi, pa kad cete prestati komentarisati tudje cijene? Ako niste zainteresirani, niko vas nije ni pitao sta vi mislite. Dakle komentari su suvisni. Njegovo je pravo da stavi cijenu koliku hoce za nesto sto je u njegovom vlasnistvu.
    Ovaj podforum je namjenjen kupovini, prodaji, zamjenama i slicno. Nije namjenjen diskusiji!
    Ako ste zainteresovani, pitajte, ponudite i slicno. Ali niko vas ne pita za misljenje!
     
  4. Chem

    Chem Komšija

    evo ti za to 120 KM
     
  5. Eustace

    Eustace Aktivista

    1. nexse, pristupi van free zone, pa ces vidjeti sliku iz CPU-Z-a sa latencijama.

    2. ja sam taj ram platio 250KM, i prije bih ga ostavio sebi nego prodao budi za sto, jer mi se i ne zuri, u stvari hocu da prodam ovo, i kupim sebi 4x1GB. Ali nije mi toloko hitno... minimalno moze 170.
     
  6. Eustace

    Eustace Aktivista

    p.s. zaboravih napomenut da su moduli sa thermaltake pasivnim hladnjacima.

    nebitno sto ce mi 4GB ram-a, recimo da imam priliku da dobijem daba (odnosno vrlo povoljnoi) za rodjendan... hhhhhhh. nego moram skupit love za Athlon 64 4600+ x2 cpu (toledo, 2MB L2)
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    Ako ces 4GB koristiti sa XP 32bit ... glupost, ne podrzava XP vise od 2GB
    Ako ces 4GB koristiti sa XP 64bit ... ima nekog smisla, ne previse, al ima
    Ako ces 4GB koristiti sa Linuxom i nije tolika glupost ako ces raditi ozibljan posao :)
    I A64 sa 4 modula radi na 2T, jedino ATI chipset moze nekako natjerat da radi na 1T (memorija)

    I necu komentirati direktno cijenu, ali, nije me previse briga koliko je netko platio neki dio prije dvi god, godinu, po godine, mjesec, ako ja sad taj isti ili malo losiji proizvod mogu kupiti za malo visu cijenu, necu kupit polovan vec nov. Nemoj precjenjivati ono sta prodajes.
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Eventualna pitanja ili ponude saljite na PM.
     
Thread Status:
Not open for further replies.