Prodajem SLI maticnu i 7600GT

Discussion in 'Računari i komponente' started by Stevie_Ray, Aug 14, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Neso

    Neso Komšija

    Kupljeno :D
     
  2. OmChO

    OmChO Aktivista

    stvarno?
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Mozda graficka ali vlasnik nije siguran u prodaju.Trazio mi je ovu moju i jos 200 km i ja sam pristao i sada se malo predomislja :?
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jos nije...ali pregovori su u tijeku...
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zar nije dovoljno sto se cujemo preko PM-a? Lockat ce mi i ovu temu ako budete spamali...
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Stivi regulisi ovo sa likovima da se tema bez veze ne zakljucaje.
     
  7. Raptor

    Raptor Aktivista

    Covjece ne pricam ti gluposti, kod mene radi. Vjerovao ili ne. Na 2.7GHZ sam radio par testova na marku05 i pcmarku05 i igrao mozda 2sata BF2 uz temp od 46-50 C. Sad da vrtim 2 dana Prime95 , pa nisam bezposlen, vjeujem da bi se odobrio. I sumnjam u ono sto piracju da je E3 toliko klokabilniji od E6, ali eto. Informisao sam se da 9NPA+ sa 1.6V nece biti pod rizikom. A uz to sve, napojna mi nije neki fush. trenutno je sve smanjeno na 2,5GHZ dok ne nabavim bolji cooler. Ovaj razgovor nije za ovu temu, ne volim se ljudima mjesati.
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Dalji postovi koji ne budu imali veze sa kupovinom graficke ili maticne ce biti brisani. :twisted:
     
  9. Neso

    Neso Komšija

    Sto se tice graficke ja imam pare pa tako da znate da na ju zaboravite :D pa tako ako je bude prodavao I am ready :twisted:
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    oces trampu ...ti rece treba ti ploca i proc agp ... ja prodajem 2800+ amd 64 socket 754 i abit k8vpro za 199km +101km za grafulju
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ta mi trampa ne odgovara, vec imam s939 proc(3000+)...
     
  12. Neso

    Neso Komšija

    Moja je bolja :D
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije ni tvoja nesto, ne treba mi 6600 nego nesto slabije...
    Rekao sam da komp nece bit za igre...
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Odustajem od prodaje. Kad sam spustio cijene racunao sam da cu to vrlo brzo prodat, a ovo se previse otegnulo....zijev, zijev...ipak ce ovo ostat u kompu.
    Ne da mi se vise natezat, gubim energiju potrebnu za ucenje. :mrgreen:

    Tako da ovdje moze lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.