Prodajem tastature

Discussion in 'Računari i komponente' started by Benq, Apr 15, 2006.

  1. Benq

    Benq Komšija

    Jedna je ultra slim Tech-ova (tipke kao kod laptopa) jako je tiha i tanka 10KM,a druga je upola manja od standardne tastature marke MS, 15KM
     
  2. OmChO

    OmChO Aktivista

    "tiha i tanka"...
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    sta nije u redu? Pod pojmovima "tiha i tanka" mislim na to da tastatura nije kao klasicne ono da su joj tipke izbacene puno vani i zato kazem "tanka" a tiha jeste jer sam ranije koristio one klasicne tastature i bas se culo kad se tipka a na ovoj se ne cuje nista..
     
  4. ziiika

    ziiika Aktivista

    jo

    hej drug haj imas li kakvih slika od tih tastatura pa da vidim o cemu se radi
     
  5. Benq

    Benq Komšija

    Nemam prijatelju nikakve slike al nije problem ako si zainteresovan naci cemo se pa cu ti donijet obje da pogledas.
     
  6. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    pa de vidi na internetu model tastature i mora bit slika nekih i ja sam zainteresovan za tu "tihu" pa bih volio vidjet kako izgleda
     
  7. Benq

    Benq Komšija

    ova "tiha" :) izgleda kao i sve standardne ono na izgled,al je tanja od standarda i tipke nisu onoliko izbacene kao kod obicnih vec su kao kod laptopa.
     
  8. Chem

    Chem Komšija

    daj odmah da je zavrsimo ja i ziiika ce mo doci sutra da ih pogledamo ti si na skenderiji jel de
    znas ka smo zavrsavali onu tv karticu
     
  9. Benq

    Benq Komšija

    Jeste prijatelju na skenderiji sam ja ziiika je kupio TV tuner od mene ;) . Hocu li ponijet obje tastature?
     
  10. Chem

    Chem Komšija

    ma da pa sta hajrujemo
     
  11. Benq

    Benq Komšija

    Ok drug poslat cu ti svoj broj mobitela na PM.
     
  12. VR6

    VR6 Komšija

    imam ja super power neku tast....
    bili se mjenjao ....
    daj slike da vidim tu ... mozda uzmem ako mi se dopadne :oops:
     
  13. Benq

    Benq Komšija

    rado bih postavio slike al stvarno neznam kako :oops:
     
  14. OmChO

    OmChO Aktivista

  15. Benq

    Benq Komšija

  16. Benq

    Benq Komšija

    Ponuda jos stoji :D
     
  17. Neso

    Neso Komšija

    extra su obje ja da nemam tastature ja bi sebo uzeo ovu od 15 km :D
     
  18. Benq

    Benq Komšija

    ma hajd brzo ces ti ostat i bez te ,samo cekaj da te wow iznervira pa pukni sakom u tu i raspolovi je i taman ce ti doc onda ova od 15 hahahaha
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    potrudit cu se :D