program za mp3 snimanje - pomoc

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by najamnik, Sep 14, 2009.

  1. najamnik

    najamnik Novi član

    Pozdrav. Trebao bi mi neki program za mp3 snimanje muzike ali tako da pjesme se snimaju kako ih ja poredam po redu znaci nesto kao mediaplayer kad se przi obicna muzika. Ima Neru i probao sam jos 2-3 klasicna programa koja super rade ali kako god ja navucem pjesme po nekom mom redosljedu kad kliknem na burn on ih automatski izmjesa tj postavi po redosljedu koji on izabere tj u Neri imam izbor da stavim da pjesme idu po abecedi, po zanru, po duzini i sl ali ne i onako kako ja hocu vec me ogranicavaju svojim odrednicama. Ima li windows media player mogucnost przenja u MP3 jer mi tamo przenje muzike je ok, pjesme na cd ili dvd izadju kako sam ih ja postavio po redu? Mozda i u NEri ima neka caka da se postavi da rijesi moj problem ali je ne znam naci. Hvala unaprijed
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prije snimanja, na pocetku naziva fajla stavi redne brojeve. Naravno da ce poredati po abecedi ako toga nema.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako ne stavis 0 ispred jednocifrenih brojeva, pisat ce ti 1,11,2, itd ..
    Znaci numerisi pjesme sa 01, 02 ,03..
     
  4. najamnik

    najamnik Novi član

    neko mi je predlagao slicno. probao sam tu opciju, znaci rename ali u neri kad prebacim files nero zatrokira tj neprepoznaje file. predpostavljam da trebam napravti neku listu za przenje u library pa tu izvrsiti rename pa tako numerisane brojeve prebaciti u nero pa tek onda sprziti?. malo mi je dosadno nekad po 500 pjesama ukucavati brojeve pa praviti poseban listing pa prziti. mislio sam da ima neki program koji kao u mediaplayeru omogucava da kako koju pjesmu rasporedim misem tj navucem da tako i przi ali u mp3 formatu, znaci nesto jednostavnije?
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Cek malo.. ja kontam audio. Zasto ti je bitan redosljed snimanja ? Kakve to veze ima ? Gdje god ubacis CD, koji god prorgam ocita pjesme, poredat ce ih po abecedi odnosno kao Nero.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    preimenujes u windowsu i prilikom toga ne mijenjas ekstenziju.
     
  7. najamnik

    najamnik Novi član

    bitan mi je redosljed jer ako ubacim 30 pjesama npr 5 izvodjaca necu da mi ide 5 pjesama azre, pa 5 dugmeta, pa 5 kerbera... vec kako ja hocu, da ih izmjesam da mi npr ne ide 2 balade pa 2 zesce pa opet balada jer ih stavlja po abecedi nego ako stavim sve balade da idu kao takve a ne on da mi mjesa po volji. u mediaplayeru snima kako stavis a i cd tj dvd reprodukuje kako je cd sprzen zato sam mislio da ima neki program kao mediaplayer ali da przi i mp3. probav savjete. hvala vam momci