Prohodi za igre

Discussion in 'Igre i konzole' started by tERMINator x, Aug 11, 2006.

  1. tERMINator x

    tERMINator x Aktivista

    Zna li neko neku stranicu gdje imaju prohodi za igre na nasem jeziku?
     
  2. GV

    GV Komšija

    jedino da ih sam prevedeš pa ih staviš, očigledno.
     
  3. Ace_

    Ace_ Aktivista

    kad bi znao covjek engleski nebi ni postavljao ovakvo pitanje
    BTW zasto ce ti prohod, nisi valjda glup, potrudi se oko igre malo bolje
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Nije mi jasno kako igra igre ako ne zna engleski :roll:

    Igra GTA ne zna engleski i treba mu prohod?

    E sad vidi koji je uzitak tu igru igrat.

    Dobro, logicno je da ne treba prohod za Zumu, tetris i sl, ali kvariti igre sa progodima bez veze.
     
  5. GV

    GV Komšija

    igra čovjek na njemačkoj verziji ili nekoj drugoj, a bogami i ja ponekad bacim pogled na prohode kad mi dokur... boriti se sam. Prvo Laru nisam ni mogao prnuti dok nisam našao prohod, došao u neku dvoranu i nikako nisam primjetio da kad stanem na pod da se pale baklje i tako danima....
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    U tome je caka, ja sam igrao FFVII 20h dok nisam izasao na mapu, plus ucis jezik hem te momacki zabavi :D
     
  7. tERMINator x

    tERMINator x Aktivista

    Ma,ne ne ne skroz ste me pogresno shvatili.Znam ja engleski (nedaj Bože da ne znam :mrgreen: ),nego imam jednog malog rođaka,koji ima 10 godina,a ne zna bas engleski,a strasno voli igre :lol: ,pa me zamolio da pitam nekoga zna li iko...
    A sto se mene tice mogu se ja npr. snaci i ovdje http://www.gamerhelp.com/ps2/TheDaVinci ... 0640.shtml . :wink:
     
  8. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Upravo pođoh navesti FFVII kao primjer. I ja ne koristim walkthrough da bih prolazio igre, ali mi je još gore kad dođem u pola igre i skontam da sam propustio pola nekakvih tajnih elemenata, materija, sastojaka bez kojih mozes naravno dalje igrati, ali s upola manje ćejfa.

    Ovo je u dosta igara problem, tako da izaberem iz prohoda samo onu sekciju koja navodi na neke "dobro skrivene" mogućnosti.

    Ostaje jedino da prođeš jednom igru bez pomoći, a onda uzmeš prohod i kupiš sve redom 8)
     
  9. TopniK

    TopniK Komšija

    Hajde sad fino navedite neki dobar program za učenje engleskog jezika.

    Znam da je offtopic ali sami ste krenuli tim smjerom.

    Ja sam jednom instalirao Learn to speak English 8.0. Nije bio instaliran duže od pola sata. Možda je softver dobar, no nisam mu dao ni priliku.

    Znate li vi kakav sličan dobar tj. efikasan program za učenje engleskog? I jeli neko probao ovaj što sam naveo? Kakav je?
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    @Imperator

    Otvori novu temu ili se vrati na ovu
     
  11. TopniK

    TopniK Komšija

    OK.