przilica

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by AhmeT, Sep 24, 2004.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Skupio sam 70 km i hocu da kupim cd-rw.

    Koju mi mozete preporucit( da ima u geenelecu)?
     
  2. d0ga

    d0ga Aktivista

    ASUS =)
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    probaj teac ako ima za te pare
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    ja ću ti reć lg jer sam imao dva komada i oba rade dan-danas... teac nije šta je nekad bio, asus mi nikad ne bi bio na prvom mjestu... ako možeš naravno idi na plextora.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nemoj Asus ni za zivu glavu. Preporucujem Plextor ili Teac.
     
  6. Miko

    Miko Aktivista

    neznam sta da ti kazem ja imam svog LG 52/24/52 iradi mi vec godinu i pol fino. A sto se tice cijene cd przilice imas kod slavoljuba za 50Km MPC LG 52/32/52 http://www.barico.net
     
  7. BULLET0

    BULLET0 Novi član

    LG takode koristim ga godinu i nikad me nije iznevjerio,mislim da ima u plusu(http://www.plus.ba) za 50km MPC.
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    svi imaju mount rainer :)

    asus se puno grije i to baš ne garantira dugovječnost... možeš ga preporučiti tek nakon godinu dana rada, a sad jedan dan star uređaj ništa ne govori.

    btw. gledaj garanciju, kod nas u dućanima samo lg ima 2 godine, ostali po jednu.
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    e to se zove stress-test, ne daj mu da diše! hebe ti se, imaš garanciju :)

    koji model si uzeo (koje brzine)?
     
  10. Hells

    Hells Aktivista

     
  11. Esh

    Esh HWB

    imao sam par asus-ovih cd-romova koje su u svoje vrijeme bili "grom i pakao", tj. odmah iza plextora, no dvd-ovi, a pogtovo cd pisaci im i nisu narocitog kvaliteta..
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Nabavio sam samsungovu przilicu (52x32x52) i otkako mi je covjek u servisu ubacio dvd-rom i cd-rw na isto kabal dvd-rom mi cita cd brzinom 32x a cd-rw przi i cita na 8x!!!!!!!

    Sta je to????????????????
     
  13. Miko

    Miko Aktivista

    pogledaj sa nero info tool-om on ti to moze bolje reci dali je tako i provjeri kakvo ti je stanje dali su ti obadva u dma 2 modu sretno
     
  14. markonirs

    markonirs Novi član

    Mislim da je ipak u pitanju sreca na kakav ces primerak naletiti. Tu jednostavno nema pravila, vidis koliko su misljenja razlicita, nekada je TEAC bio pojam kvaliteta ali to vec godinu ako ne i vise nije, SONY je takodje imao svoje zlatno vreme ali opet to ovisi od primerka i serije naravno. Ja bih ti preporucio ako mozes naci LITE ON, znam dosta ljudi koji su ga pohvalili u zadnje vreme. U sustini zadnja serija kako DVD tako CD-RW LITE ON se pokazala dobro. Naravno ostaje ono da je PLEXTOR jedan jedini, ali i cena mu je takva...
     
  15. djambo

    djambo Aktivista

    Dao sam brdo love za Plextora snimac prije cirka 3.5 godine i jos radi besprijekorno kod kolege kojem sam prodo