PS install problem

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by emir.dzs, Sep 24, 2006.

  1. emir.dzs

    emir.dzs Novi član

    Imam problema sa instalacijom Photoshop-a CS2.

    Formatirao sam racunar i napravio dvije particije C: od 35GB na kojem su mi uglavnom svi podaci i F: od 3GB na kojem mi je sistem i neki instalirani programi.

    Kada pokrenem instalaciju CS2 (ili samo PS-a) ne mogu da namjestim da mi instalira na ovu C: particiju, ustvari pita me gdje zelim instalirati i ja stavim C:\... ali onda mi izbaci poruku da ne mogu da ga insaliram jer na F:\ nama dovoljno prostora :?:

    Tako da ne mogu nikako da namjestim da ga insalira na C:\ na kojem imam dovoljno prostora vec mi stalno izbaciva poruku da nema dovoljno prostora na F:\ da instalira CS2... iako stavim da mi instalira na C particiju ono opet javlja da nema dovoljno protora i zatvori instalaciju...

    Kako da nastimam da instalira CS2 na C?
     
  2. Tenga

    Tenga Aktivista

    Pomjeri neke fileove da napravis prostora na windowsovoj particiji, vjerovatno nema mjesta da kopira setup fileove. Kad zavrsi sa instalacijom, vrati sve na svoje mjesto i to je to. Desavalo se meni isto sa Premiere Pro i Joint Task Force.
     
  3. GV

    GV Komšija

    Trebao si tu C napraviti kao sistemsku i ostaviti više prostora barem 10, a na tu drugu staviti ostale programe, možda postoji neki program da se particije povećaju ili smanje
     
  4. zilo

    zilo Komšija

    Moze sa Partition Magic-om cackati oko particija. Mene fino sluzi, ali negdje procitah da zna i zahebavati.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    3GB je premalo za sistemske particije...