PSP ili XBOX360

Discussion in 'Igre i konzole' started by wragg, Aug 2, 2009.

  1. wragg

    wragg Aktivista

    Dakle, imam PSP 2004, sa custom firmwareom, 2gb MS, oko 90gb ISO igara, dva UMD-a, bla, bla...
    Uglavnom, meni je malo taj PSP dosadio i sad mi lik ponudi XBOX360 Premium (vjerojatno Zephyr), sa RROD za njega. X-CLAMP fix mi nije problem uraditi, ali da li mi je ipak pametno dati ispravan PSP sa dosta opreme, za neispravan xbox360 kojega cu vjerojatno moci poraviti, ali ipak postoje sanse da cu kupiti nesto sto cu moci samo baciti u smece.
    Sta bi vi uradili?
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    A taj fix, to popravljanje, jel izvodivo da pitas lika da to probas napravit prije razmjene te? Pa ako ne mogne nista onda, ako da onda eto kupis ga ako te vec iscil, a PSP ti dosadio :D On nista ne gubi, sem potencijalnog PSPa ako mu je XBox nepopravljiv.
     
  3. wragg

    wragg Aktivista

    Eh, eh...
    Fora i jest u tome sto xbox ako je ispravan dodje 500KM, a PSP oko 300 pa moram malo rizika prihvatiti :D
    Inace, xbox je verzija sa 20gb diskom i daje lik uz njega 1 original i 3-4 gusara, 1 wireless kontroler, HD kabel...
    Koliko se moze dobiti za dijelove (disk, DVD, kontroler...) ako bude nepopravljiv?
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    99 % se taj ne moze popraviti, sigurno se maticna previse iskrivila od toplote. Pusti tu suplju sto ti je on vjerovatno prosuo da nema vremena da se pegla i da mu je dosadio itd... :lol: Problem je sto ti ni sa xclampom ne moze niko garantovati koliko ce trajati konzola, pogotovo sto to kod nas se ne radi koliko sam upoznati bas najbolje...

    Sto se tice cijena i ako bude pokvaren, otprilike mislim da bi mogo izvuci nesto ovako :

    HDD - 40 do 50 KM
    HDMI - 30 KM
    Wireless joystick - 40 do 50 KM
    DVD - 30 do 50 KM
    Original igra - 20 KM (tesko da ces je prodati)

    S obzirom da je kod nas PS3 kao golf 2 racunaj na to i da ces se dobro napatiti dok ove komponente prodas, znam da je jedan momak skoro 2 mjeseca prodavo HDD i HDMI. Jos samo da te napomenem da ces tesko uzeti za PSP ma kakvu opremu imo 300 KM, otprilike se sada krecu 200 KM i sve preko je puno.

    :smt006
     
  5. wragg

    wragg Aktivista

    Sad sam tek konfjuzd :D
    Inace, elektronicar sam, pa bih xclamp fix sam odradio. Ako treba imam i lemilicu s vrucim zrakom, a da budem iskren malo me i privlaci xbox radi toga da bih ga popravio :D
    Lik nije nista rekao da se moze popraviti. Laik je sto se toga tice koliko sam vidio a tvrdi 100% da je xbox otvaran samo pri modifikaciji.
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ispravni xbox arcade sistemi vec mogu da se nadju za 300km po paprinatim oglasima
     
  7. wragg

    wragg Aktivista

    Hm... Jos moram dobro razmisliti oko toga svega, ali cu vjerojatno uzeti xbox. Nije radi igranja toliko koliko mi bude gušt popraviti nesto sto drugi otpisu :smt003
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa ako je tako da ti nabavim par pokvarenih maticnih ploca pa da mijenjam za PSP? :D
     
  9. wragg

    wragg Aktivista

    Nemoj, Tita ti, dosta mi je sto su na poslu otkrili da znam srediti kondezatore po maticnoj pa mi svako malo uvale po par pokvarenih. Nije mi to vise zanimljivo :mrgreen:
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    hoces li onda pokvarenih diskova, cpu-a, grafickih??? Samo reci :mrgreen:
     
  11. wragg

    wragg Aktivista

    Samo Xbox trenutno dolazi u obzir. Bas mi sad zapelo da sredim RROD :mrgreen:
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Nista onda, otidji do lika i kupi ga.

    Pa nam javi kako je proslo lemljenje :D

    Napravi i HOW TO xD
     
  13. wragg

    wragg Aktivista

    Hm, da... upravo sam saznao da konzola fakat nije otvarana i popravljana, ali da je lik pokusao zloglasni "towel trick", tj. da je umotao konzolu u 3-4 rucnika i pregrijao ju.
    A nista, ako tko zna za RROD-an x360 a da bi ga mijenjao za PSP sa dosta opreme i igara, neka javi ;)
     
  14. gilla

    gilla Aktivista

    Neka ti donese konzolu i probaj na mjestu popraviti,nije da sad treba 5 dana za popravku.Mislim u svakom drugom slucaju mozes dosta izgubiti,jer psp bez obzira sto je 200 nije za baciti tek tako.