Pukao Plazma Ekran 42PJ350

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by sehaelvir, Jan 20, 2011.

  1. sehaelvir

    sehaelvir Guest

    Je li neko imao slicno iskustvo sa pucanjem ekrana kod plazmi usred gledanja filma. Uredjaj nije radio 1 Mjesec u servisu gdje je kupljen kazu ne podlijeze garanciji jer ima fizicko ostecenje. Plazma ima zastitu i fino se vidi da nije bilo kontakta sa vanjskom zastitom ali oni tvrde da ima, pa cemo vidjeti. Ako neko ima slicno iskustvo bio bih zahvalan da podjeli sda mnom da znam sta mi je ciniti dalje.[​IMG]
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Bila podavno tema, jos nekom sa ovog foruma se desila ista stvar. Precesljaj forum
     
  3. apdejt

    apdejt Overclocker

    Bilo je par postova bas o tome na ovom forumu, probaj malo odraditi Search foruma.

    EDIT: Prestize me Vedo
     
  4. sehaelvir

    sehaelvir Guest

    kako da okacim sliku na post
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Uploadas je npr. ovdje: http://imageshack.us/

    i ona prekopiras link koji ti izbaci pod nazivom "forum thumbnail"
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Da nije bio kakav ratni film :)
     
  7. apdejt

    apdejt Overclocker

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  8. nFare

    nFare Komšija

    Jel riknuo i ekran i zastitno staklo ili samo zastita ?
     
  9. Jasko78

    Jasko78 Novi član

    Naježih se kad vidjeh ovu sliku,prisjetio sam se odmah svog slučaja sa lg plazmom pg3000 koji je opisan u temi koju sam davno otvorio a koju je pronašao forumaš apdejt. :( Kod mog slučaja panel je pukao isto sa lijeve strane sa vrha pa sve do polovine ekrana.Imao sam sreću da su ljudi u Staniću sa Stupa bili i više nego korektni pa sam zamjenio sa dosta boljom lg plazmom lq6000.Ona za sada radi odlično i ne grije ni blizu kao pg3000 ali opet se zna desiti da se čuje jače pucketanje kada se hladi panel.Na njoj se gleda digitalna i gleda je 90% moja mama,a ja sam sebi uzeo Panasonic TX-P42X20E i od tada sam rahat.Nisam prije primjetio ovu temu pa me interesuje da li si riješio slučaj?Pozdrav svima.