Q: Pomoc oko Counter Strikea ??

Discussion in 'Igre i konzole' started by X-Factor, Dec 8, 2004.

  1. X-Factor

    X-Factor Komšija

    kako se pokrece ovaj novi counter strike u HL2 , u direktoriju nemam exe od CS-a, pa me interesuje kako da ga pokrenem.Hocu da vidim to a interesuje me i onaj hardware stress test. Ako neko zna kako nek javi. unaprijed Hvala.
     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Hmm, jesi li probao dodavanjem -game -cstrike u properties shortcut-a za HL2?
    Ako to ne ide onda ti treba novi launcher.exe koji se dobije uz nekoliko update-a koji su do sada izasli. Ako ne zelis skidati silne update-e (oko 120-140 mb sve zajedno) onda ti mogu poslati samo launcher.exe pa probaj tako. Jer nova verzija ti daje na izbor sta ces pokrenuti... javi mi se na mail ako ti treba ;)
     
  3. Red

    Red Novi član

    Ej adi, interesuje me imal kakav HL2&CS:S da su zajedno, al da mogu preko steama, cuo sam da ima samo neznam od koje Ekipe ??
     
  4. Lamagician

    Lamagician Komšija

  5. Red

    Red Novi član

    Ja imam LuZiFeR verziju CS:S i ona je prije radila na Steam-u, i mogla je na svaki server, dedjutim pojavio se onaj problem, promjenuli protocol koliko sma shvatio, i onda je izasao update samo sto ga jos nisam uspio naci :(, LuZiFeR je bolja od Emporio, zato sto emporio nemoze na svaki server, koliko sma ja cuo, aj please daj mi link odakle download ovaj CS:S emporio, posto oni linkovi ne rade na ovome gore siteu, sigurno su ih ukinuli :(, ili ako znas odakle ima skinuti update za luzifer.

    Admir
     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Ma ja sam odatle skidao a Emporio verzija sa svim update-ima radi na svim serverima ! Provjereno... kao i HL2 DM .
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    A moze li se negdje skinuti HL prvi dio na source engineu posto ne dodje u steam downloadu?
     
  8. Red

    Red Novi član



    ne rade vise linkovi u tome i jes problem, bio sma poceo skidati CS:S + Update5, to je ejdini link koji je radio, i skinuo oko 240 MB i tu mi stalo
    nema vise linka :( ukinuli ga
     
  9. steas

    steas Guest

    mozel mi neko pomoci plzz nemoze mi se pokrenuti css pise start stime engie sta trebam uraditi pomozite mi molim vas i znal ko gdje da skinem steam za pokretanje css odgovorite mi molim vas
     
  10. steas

    steas Guest

    skinuo sam neki steam sada neznam sta da uradim pomozite mi mollim vas ako neko zna plzz
     
  11. Moncho

    Moncho Komšija

    Je li me oci varaju ili je tip potekao temu staru gotov 5 godina :)
     
  12. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Koji idol, ali evo pomocu ti: ako si skinuo steam neznaci da si skinuo cs jer ako hoces da igras moras kupit cs preko steama.
     
  13. Loki

    Loki Komšija

    Stomak me zaboli. :lol: :lol: