Rainbow Six Siege

Discussion in 'Igre i konzole' started by RaP, Mar 30, 2015.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Promjene dolaze mislim sutra gdje ce starter i standar verzije dobiti dodatne operatere. Mislim da ce starter "startati" sa 6 operatera a standar sa 20. Jedino ne znam da li kaci trenutne korisnike ili samo one u buduce.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Svakako treba izbjegavati starter jer je potrebno previše farmanja da bi se i ti preostali operateri otključali.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Kill em all.. haha. Dobra ova Ash pravo.

    [​IMG]
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne pamtim kada mi se ovako "isplatila" jedna igra kao sto je R6. Ima partija kada daš sve od sebe i opet truba..

    [​IMG]

    Ili kada ih lagano dobijemo ..

    [​IMG]

    Ali u oba navrata bez frustracija. Koliko znaci ispeglana i fluidna igra. Bude odlicnih borbi i izgubiš da ne dobiješ ni jednu rundu ali se opet dobro zabavis. Tacno mnogo znaci kada se ne boriš sa problemima same igre.

    A samo 15€. Jeste farm fest ali se ne mislim dugo odvajati od Mute + Ash kombinacije.

    Vjerovatno je to jos sve bolje kada igras sa jaranima ali jbg, nemam kad'.

    Svaka preporuka.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dobar je siege, otključao sam na xboxu sve originalne I još nekoliko dodatnih operatora, samo je previše time consuming pa sam prestao igrati. Dobro ispeglana što jest jest
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni je duration taman. Ako je dominantan tim, partije budu gotove za manje od 15min.
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Igrao sam na pc-u. Veoma underratted igra.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Definitivno COD community

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    0 izgubljenih rundi, 0 deaths, MVP :D

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Free to play this weekend on PC, PS4, Xbox One