Rainbow Six Siege

Discussion in 'Igre i konzole' started by RaP, Mar 30, 2015.

  1. RaP

    RaP Komšija

    Stvarno se radujem ovome izgleda da bi ovo moglo biti zanimljivo, naslov koji bi mogao donjeti promjene, malo strategije i onaj osjecaj napetosti, ali nista dok se ne isproba.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Na kraju ce ispasti COD :)
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Prestao sam gledati kad vidim.kako nisani, i znam odmah preko cega je snimano
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    5v5 je jedan zivot ala CS
    Gameplay je live
    http://www.twitch.tv/ubisoft

    Izgleda dobro ali samo izgleda nista dok se ne isproba.
    Inace destrukcija je dobra, dinamicna i utice na putanju metka kao i na jacinu kojim ce udariti u tijelu u zavisnosti kroz koji materijal prodje.
    Engine je isti kao i u Assassin's Creed, izgleda da ovaj tim zna sta hoce barem prema ovome streamu.
     
  5. RaP

    RaP Komšija

    Jos malo gameplay-a i evo najavise novi DeusEx
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. RaP

    RaP Komšija

    Upao u Alphu :D
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako neces, vide ljudi koliko si nahajpan.. haha, hajde baci utiske. Bas sam gledao neke alfa snimke. Izgleda dobro. Malo mi je klaustrofobicno u odnosu na ghost recon phantoms ali nije frka.
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    6
    Hehe bas me nesto ova igra zainteresirala stavio sam da se skida velicina je 9gb, sto je previse za dvije mape i 10 klasa
     
  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Up'o i ja u Alphu al' imam ispite naredne 2 sedmice... Do kad traje?
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Pocinje closed beta.

    [​IMG]
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Evo igro sam jedno sat i po. Terrorist Hunt mi se svidio, njema sam najviše igrao. Najviše na hard ali i na realistic. Na normal je već bezveze, pa ne preporučujem igranje TH na normal. Dok s druge strane TDM, tj 5vs5 mi nije bio nešto. Teško je naći 10 igrača za to i da svi ostanu čitav game tu. Možda zato i što je tek počela beta i što sam ja igrao rano ujutro. Uz to mi nije bilo ni toliko zanimljivo, ali valjda kako nisam poznavao mape (kuće) te ni samu igru, pa sam se osjećao kao prava noobina :D

    Usput treba pohvalit redizajn UPlay klijenta koji sad napokon liči na nešto funkcionalno. Ima još dosta mjesta za napredak, ali je i ovo dobrodošla promjena.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Osim boostanih komentara youtubera, do sada niti jedan pozitivan komentar nisam nasao. Pokusao sinoc ali su serveri bili cirkus i nisam ni jednom uspio zaigrati. Meni se cini obecavajuce ali se dosta ljudi zali. Probt cu nekad' večeras.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Igrao betu jedno sahat, dva... nista nije ostavilo dojam na mene, da me privuce da uzmem ovu igru. Graficki prosjecno. Gameplay spor.

    Pass
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Naravno da ne. Ja sam samo svoje misljenje rekao. Mislim da imam pravo na njega.

    Kako god, svi koje sam pitao sto su igrali, su rekli da dojadi za par sati, i skoro niko nece uzimat to od raje koju ja znam.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni se ovo uopste ne dopada.
     
  16. Decerto

    Decerto Komšija

    GQCL-JQM9-X3BT-G3C8
    MP9N-MCTU-GN8T-AQQA
    VHRY-NJV3-CCG6-NERB
    MLMG-3R8G-FGAE-WQMG


    eto keyevi za betu kome treba (beta traje do 4. oktobra)
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    QX64-FTY7-GH76-YVN7
    BCL3-8FYL-ABAB-FLAM
    38AU-J8RK-4CCC-BF8L
    QYM6-AM9X-Y73H-VM6K
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Beta kodovi su djaba na amazonu.tako sam ja svoj dobio.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Igra li neko R6? Uzeo starter da probam opet. Igra je beton. Stvarno su dosta toga uradili za ove 3 godine. A kako imaju 10y plan, bice jos dosta promjena. Malo je repetativna jer je klaustrofobicna ali je sve ostalo odlicno.Gomila sadrzaja.

    Samo ovu starter verziju zaobici.
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Igrao ja dosta na Xboxu, odlična igra. Zašao sam bio i u Year 1 operatore. Dosta je dobila na popularnosti tokom vremena. Ko uzima na PC-u obavezno zaobići starter verziju, jer ne daju mogućnost upgradea na standard.