Razer Barracuda AC-1 @ HWB

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Feb 10, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Nakon dugo vremena, Creative je dobio konkurenciju na polju standalone zvucnih kartica. Medju konkurenciju "ubacio" se i Razer, poznat prije svega po ludo preciznim mishevima.

    Citaj ovdje: http://www.hardwarebase.net/recenzije.p ... u_stranicu
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Konkurencija im je ono što su trebali. Valjda će Razer proizvode dobro podržati sa driverima, za razliku od bugovitog Creative-a.
     
  3. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    i ja bih joj, kao i autor tog texta, dao veliki minus na cijenu bez obzira na ocigledni kvalitet. Valja pljunuti 400 KM za nju :)
    ali svaka cast na ideji da se ugradi EMI zastita
     
  4. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ne kažem da je zvučna loša.....ali te neke "wannabe pro gamer" zvučne sa nekim slikicama na njim mi baš ne gode.
    A još dati 400KM, pa nisam pokisao....I jedna audigy zvučna je dovoljna za mnogo toga, a kamoli još neka X-FI.
    Kad bi neko uzeo ovu zvučnu prvi komentar bi bio od sulua...."to je gey zvučna" :lol:
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zvucna i jest gay. EMI zastita pogotovo. Mislite da to ima nekog efekta? :lol:
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Sa driverima je proslo skroz ok. Sjecam se jos po izlasku Viste tamo u novembru da su odmah bili spremni stabilni driveri za razliku od tamo nekih drugih kompanija :)
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Driveri su odlicni, stabilni i pregledni. Malo sarena aplikacija, ali ipak je to razer. Zvucna je isto tako vrh. Brise pod sa audigy 2 recimo. Cijena je vec druga prica.
     
  8. Loki

    Loki Komšija

    Ja sam uvijek govorio da je Razer limit. Jel tako sulu? :D
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Aha, da kosta upola jeftinije bio bi nesta. Ovako si morao komplet bajramluk dati :lol: