Red Alert 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by FearLess, Aug 23, 2008.

  1. FearLess

    FearLess Aktivista

  2. Esh

    Esh HWB

    Ma nekad je i C&C: Tiberian Sun bila igra prve klase, ali su proteklih godina apetiti igraca nesrazmjerno porasli realnim mogucnostima...
     
  3. artemis

    artemis Komšija

    Smiješno mi je kad angažuju ovako glumce.Više liči na neki blockbuster,nego trailer za igru.
     
  4. FearLess

    FearLess Aktivista

    Pa to je uvijek bilo u C&C serijalu ;)

    Mah ja kao zagrizeni fan cu ovo odigrati u jednom dahu.
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Red Alert je uvijek imao pricu, uvijek su misije bile popracene glumcima i to je veliki +, jedva cekam da igra izadje...

    Sudeci po trailerima igra ce imati i vise nego dobru pricu, samo da ne pokusaju prenapucati grafiku kao generali pa s*ebu stvar...


    Ali, svako ima svoje misljenje...
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  7. Esh

    Esh HWB

    Najavljena je ekspanzija za fanove igre Red Alert 3 (ako ih ima) pod nazivom Uprising, a ponudit ce 4 mini kampanje. Zanimljivo je kako ce ekspanzija biti samostalna, odnosno nece zahtijevati vec instaliran Red Alert 3. Ocekuje se u martu.
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    RA3 razocarenje licno beze igra nista do StarCrafta 2
     
  9. Talnay

    Talnay Aktivista

    Meni nije tako los RA3, bolji mi je od dvice, meni licno je najbolji original. Dvica je vise vukla na parodiju.
    Uglavnom, da se igrati... Inace zadnji RTS koji me je pravo odusevio je Company of Heroes, no to je sad vec offtopic :)
     
  10. ming

    ming Veteran foruma


    One linere snimljene ispred plavog platna ti nazivas pricom :lol:
     
  11. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Igra je baš u stilu EA. Mene je razočarala, al nisam nešto posebno ni očekivao.
     
  12. RaP

    RaP Komšija

    jedinice ko iz monopola da su izasle sve nako sarenilo tiberium wars je izmislio pricu i jedinice za RA3 a od strategija CoH i world at war u zadnje vrjeme ma nista nego cekat StarCraf :)
     
  13. Talnay

    Talnay Aktivista

    I ja jedva cekam Starcraft 2, al me nesto plasi ono dijeljenje u 3 epizode... :( sve smrdi na Activision koji je kao i EA, mozda je truncicu bolji.. :( Al Blizzard nikad nije izdao neku igru a da je losa, valjda ce i tako nastavit.

    Sto se tice RA3 - Uprising, ne bi me iznenadilo da lose prodje kao i expanzija za Tiberium Wars
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Trebalo bi pricu o SC2 prenijeti na odgovarajuci thread, no ova odluka u sustini se i ne mora odraziti na kvalitet igre, a evo i zasto. Nudi se jedna velika kampanja (vidjet cemo koliko velika), umjesto kampanja za sve rase, no multiplayer koji je kljucna komponenta igre ce biti "full-featured" tako da ako gameplay bude na ocekivanoj razini uz dobar balans jedinica za retail verziju, opet imamo hit.