Registracija novih clanova na forum

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Feb 14, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

    Primijetio sam da od 20-tak novih clanova, 10-tak nije imalo aktiviran account.

    Da li je jos neko imao problema sa aktivacijom? Nakon registracije i popunjavanja par shaljivih anti-spam polja, potrebno je jos potvrditi registraciju koristeci link koji dobivate uz mail koji ste unijeli prilikom registracije.

    Za "neaktivnost" accounta postoje dva moguca razloga:
    - pogresna e-mail adresa
    - nas "welcome mail" zavrsio u junk / spam filteru

    Pokusavam minimizirati ovaj problem pa molim za vasa iskustva.
     
  2. Looney

    Looney Komšija

    Prilikom registracije moj aktivacijski e-mail je zavrshio u junku na hotmailu :roll:
    Mozhda je bolje da se ne shalje aktivacijski e-mail nego da account odmah bude aktivan nakon registracije.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    pa da nam ruke otpadnu od brisanja spamova? :D
     
  4. Benq

    Benq Komšija

    hehehehehe ROFLMAOLOL :lol: , moj jaran iz dva puta se pokusao regovat i nije mu nikako dosao aktivacioni mail :)
     
  5. Looney

    Looney Komšija

    Na vama je da odluchite. Ili vishe korisnika koji bi mozhda dobrodoshli na forumu ili manje i to uglavnom onih koji znaju nachi aktivacijski mail u junku i tako to :p :D
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    bolje manje. da samo vidis u sta se pretvorio pce...
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    i ja se slazem... ima nas ionako podosta... a ako ko nezna nac taj mail u junku nek se prvo malo educira pa onda dodje ovdje...
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja sam imao isto problema sa hotmail adresom i nisam dobio nista ni u junk-u. Morao sam se na kraju registrovati preko lol-ovog mail-a. E sad pitanje posto sam pokusao prvi put sa user name-om dmr i nisam dobio response na hotmailu ostao mi je zauzet username dmr pa sam morao sa dmr2. Kako da se vratim na dmr jer promjena editovanjem profila ne ide?
     
  9. Esh

    Esh HWB

    tvoj mail je oktoppod @ hotmail.com ? ukoliko jeste, promijenit cu ti ja username sa dmr2 na dmr pa samo obrati paznju na to prilikom slijedeceg logina :)
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da taj je mail. A je li moze da mi ostane i mail na hotmailu ([email protected]) jer ovaj na lol-u rijetko koristim? Znaci ako to moze a ako ne onda makar username na dmr. THX!
     
  11. Esh

    Esh HWB

    sredjeno oboje; user -> dmr, mail @hot, password nepromijenjen (sa dmr2 accounta)
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    E hvala jos jednom :D
     
  13. arial

    arial Guest

    Mozes li izbrisati jedan od mojih acc nisam nista radio na njemu a kreiro sam drugi sa ID koji mi je i na bihnetu i na ga.com.ba da se ne zbunim taj drugi je Del Piero... ako treba nesto za dokazati pass ili emial poslacu na PM.. Jednostavno necu da imam dva ciganluk a i da ne bude da ulazim i sa jednog i drugog