Reinstalacija OS-a

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Big_Brown_Beaver, Aug 18, 2006.

  1. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    jos jedno pitanje dok cevapi ne budu gotovi...kako mogu staviti throttle range na disable....u biosu nema ta opcija
     
  2. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    zna li fakat iko kako se ovo ugasi...throttle range
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Uslikaj da vidimo, ako je ''zamagljena'' nema sanse.
     
  4. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    sta ako je zamagljeno....to je ono kad proc spusta frekveciju rada...[​IMG]...mislim da je ovo nesto kao cool 'n' quiet za amd
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Bolan da to ugasis ne bi ti baterija trajala pola sata :lol: Ne utice to na performanse, ne cackaj nije pokvareno :smt001
     
  6. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    ma ovo nije bilo kad sam prvi put dizao sistem....nego poslije ovog rikaverija se to aktiviralo....znam da je ovo benificija novih intelovih proceva, ali kad palim neki program...malo mu treba da se probudi....inace kad ovo nije bilo aktivirano baterija je traja od 2.5 do 4...sad mozda i duze ali eto
     
  7. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    :mrgreen: :mrgreen: kralju :mrgreen:
     
  8. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Skok s teme.... I mene je dva dana jeb.vo SATA na kompu,uvalila mi se neka gadna infekcija pa sam morao formatirati. Nema kakve mi greske nije izbacivalo,sve sam pokusao mijenjati,4 puta rastavio komp i skontao sam na kraju da isti IRQ imaju SATA RAID controller i Skystar2. Izgleda da su se oni klali. Jel ovo moguce?